DOĞANIN RENKLERİ ARASINDA YOLCULUK: CALZEDONIA PLAJ KOLEKSİYONU

Calzedonia’nın 2021 yaz koleksiyonu özlediğimiz seyahatlerimizi aklımıza getiriyor ve doğa ile uyumu yakalamayı amaçlıyor.

Calzedonia Beachwear/Plaj 2021 koleksiyonu doğanın renkleri arasında bir yolculuğa benziyor. Tekrar seyahat etme arzumuzu düşünülerek tasarlanan koleksiyon aklımıza muhteşem manzaralar getiriyor. 

Calzedonia’nın Pretty Flowers kapsül koleksiyonu Polinezya’nın ve Fransız rivyerasından esinleniyor. Büyük ve küçük çiçek motifleri ile süslenen mayo ve bikiniler dinamik ve canlı bir havaya bürünüyor. Romantik çiçek yaprakları, egzotik bitkiler ile süslenen parçalara aynı zamanda vintage bir hava hakimiyeti ön plana çıkıyor.

Gypsy Dreamer adını verdiği kapsül koleksiyon rengarenk ve eğlenceli geçişlerden oluşan koleksiyonda dantel, hayvan printleri, şal desenleri bize 2021 yazı için ihtiyacımız olan eğlenceli havayı vermeyi amaçlıyor. 3D tekstürlü kumaşlar için seçilen canlı renkler bize hafiflik ve feminenliği aynı anda vermeye hazırlanıyor.

Parlak Okyanus kapsül koleksiyonu, deniz yıldızı printleri, okyanus rengi payetlerden, tropik balıklara ve metalik renklere kadar enerjik bir havaya bürünüyor.

Calzedonia son olarak da Strapping Bikini koleksiyonu ile üçgen üstleri uzun dantel ipler ile tamamlıyor. 2021 yaz’ının vazgeçilmezi olacak bu modeller modayı yakından takip edenlerin en sevdikleri parçalar arasında yerini alacak. Calzedonia ayrıca bu trend ile uyumlu olarak tek parço mayolar da sunuyor.