HAFİF VE ŞIK: KNITSS İLKBAHAR-YAZ 2023 KOLEKSİYONU

Şehirde ve plajda triko konforu Knitss İlkbahar-Yaz 2023 koleksiyonunda...

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 03 Temmuz 2023
HAFİF VE ŞIK: KNITSS İLKBAHAR-YAZ 2023 KOLEKSİYONU

Kaliteli ve doğal içeriklerle tasarlanan zamansız parçalar; triko elbiseler, etekler, şort takımlar ve kimonolar... İncecik triko dokuması ile nefes aldıran Knitss tasarımları sizi ve stilinizi ön plana çıkarıp gündüzden geceye size eşlik edecek. Tatilde, rahatlığı ve şıklığı bir araya getirecek kombinler için birçok seçenek sunan Knitss’in İlkbahar - Yaz '23 Koleksiyonunda, tatil bavulunuzu tamamlayacak kusursuz renk ve desenlerle tasarlanmış elbiseler, kimonolar, şortlar, crop üstler, etekler ve hırka takımları yer alıyor. Gündüzden geceye stilinizi tamamlayacak olan Knitss tasarımları, yaz renkleri ve yaz ışıltısıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. 

Yaz akşamları serinliği için ise özel olarak tasarlanmış hafif ve şık trikolarla fark yaratabilir, kendinizi özgür hissedebilirsiniz. Her yaşa hitap eden Knitss tasarımları aynı zamanda mix and match uyumu ile de sınırsız kombin seçeneği sunuyor.

Çevreye duyarlı; doğal kaynakların korunmasını misyon edinen KNITSS, yaşanabilir bir gelecek için; tasarımdan üretime, tüm süreçlerinde, “Sustain the Fashion/Modayı Sürdür” felsefesini benimseyen bir marka. Bugün KNITSS koleksiyonlarının % 70’ten fazlası, sürdürülebilir yöntemlerle; ekolojik sertifikalı doğa dostu elyaflardan üretilmekte ve KNITSS, 2025 yılı itibarıyla koleksiyonlarının tamamını %100 sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen materyallerle hazırlamayı hedefliyor. 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.