KLASİK TASARIMLARA EĞLENCELİ DOKUNUŞLAR: LES BENJAMINS EYEWEAR COLLECTION

Yeni modeller arasında mavi cam ve mavi çerçeveli, lime yeşili camlı ve şeffaf limon yeşili çerçeveli son olarak da turuncu camlı ve çerçeveli renkleri ile dikkat çekiyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 06 Nisan 2023
KLASİK TASARIMLARA EĞLENCELİ DOKUNUŞLAR: LES BENJAMINS EYEWEAR COLLECTION

Yeni unisex gözlük koleksiyonu daha modern ve havalı şekiller içeriyor; bunlardan ilki markanın imzası olan “Kev Classics”. Daha klasik bir tasarım olan siyah, kahverengi ve kahverengi kaplumbağa kabuğu çerçeveli renk alternatiflerinde sunulan Kev Classic, daha önceki gözlük koleksiyonunda çok ilgi gören neon sari, mavi ve kırmızı Kev Classic'in yeni ve daha küçük bir versiyonu tasarlandı. 

Kev Classic'in daha gösterişli, daha farklı bir modeli de Les Benjamins'in gözlük koleksiyonuna katıldı – şeffaf, pembe, gri, yeşil, ,parlak siyah, koyu kahverengi gibi renk seçenekleri ile siyah, mavi, sarı ve kırmızı cam seçenekleri  klasik tarzı başka bir boyuta ulaştırıyor. 

Les Benjamins yeni gözlük tasarımlarından “Jet” ise, pembe cam ve şeffaf pembe çerçeve seçeneğinin yanı sıra siyah ya da mavi cam - siyah asetat çerçeve seçenekleri de bulunuyor. Birbirini tamamlayan mavi lensli ve kahverengi çerçeve tasarımı ise spordan esinlenen bir tarz olarak şık ve estetik görünümü aynı anda yaratıyor.

Son tasarımlarından biri olan “Lil Jet”, Jet modelinin daha küçük, daha narin bir yorumu olarak tasarlandı. İki farklı modeli mevcut; siyah camlı klasik siyah asetat çerçeve ve sarı camlı şeffaf gri/yeşil Havana çerçeve… 

Tüm Les Benjamins gözlükleri, daha hafif, esnek, çevre dostu ve darbelere karşı dayanıklı olduğu bilinen Naylon lenslerle üretiliyor. 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.