LACOSTE CROC CREW EKİBİNİN YENİ MACERASI: L001 İLE ÖZGÜRLÜĞE SIÇRAYIŞ

Can Ozan, Deniz Işın, Gizem Kaya, İsmail Ege Şaşmaz, Melisa Döngel ve Yenal Atlas Lacoste ‘un ikonik klasiklerinden L001 Ayakkabısı İçin Bir Araya Geldi.

Lacoste, yeni spor ayakkabısı L001’ı Türkiye’nin önde gelen genç yetenekleriyle tanıtıyor. Croc Crew adını verdikleri bu yeni nesil topluluk; hareket, moda ve stili temsil ederken, Lacoste’un yenilikçi ruhunu yaşatmak için yola çıkıyor. Can Ozan, Deniz Işın, Gizem Kaya, İsmail Ege Şaşmaz, Melisa Döngel ve Yenal Atlas’ın birlikte ve ayrı fotoğraflandığı yeni kampanya sokaktaki stilin kodlarını yeniden yazıyor.

İkonik timsah logusunun güçlü ve yetenek dolu DNA’sından yola çıkan Lacoste; kurduğu yeni Croc Crewekibiyle, Lacoste’un yenilikçi L001 ayakkabısını tanıtıyor. Hem erkek hem de kadınların kullanımı için unisex tasarlanan ayakkabının detayları, yaratıcı kampanya kareleriyle birlikte ulaşılabilir performans ve stile vurgu yapıyor. 

L001: İkonik Bir Klasik 

Spor ayakkabının önemli detayları Lacoste arşivindeki Rene Lacoste tarafından yaratılan ilk ayakkabı olan ‘Rene’ ve 1980’lerden kalma vintage bir raketten ilham alınarak üretilmiş. Rene'nin retro şekli ve modu, yeni L001'in ruhunu yansıtırken, raketin sapı boyunca uzanan kinetik çizgiler, spor ayakkabının üst kısmındaki köşeli üçgen tasarıma doğrudan aktarılmış.

L001 sneaker, referanslar ve detayların mükemmel bir uyumunu sergiliyor. Akıllı tasarım, yaşam tarzına uyumlu ve tüm gün boyunca aktif olma olanağı sağlıyor. L001, Lacoste'un en ikonik miras öğelerinin ve şimdinin kodlarıyla tenis DNA'sının buluşma noktası- otantik bir şekilde tarihe dayanan modern bir moda unsurunu simgeliyor.

Lacoste L001 Tüm Lacoste mağazaları ve Lacoste.com.tr’de satışta.

Etİketler