PANDORA İLE SENİN HİKAYEN SENİN STİLİN

Pandora Moments Koleksiyonu ile hikayeni anlatmaya başla!

Hikayeni özgürce stilinde anlatmak için alternatiflerin olması gerekir. Pandora Moments Koleksiyonu,  yepyeni mücevherleri ile size tam da ihtiyacınız olan özgürlüğü sunuyor; stilinizi göstermeniz ve hikâyenizi anlatabilmeniz için yenilikçi tasarımlarıyla farklı kategorilerde de mücevherlerini çeşitlendiriyor.

Koleksiyonda ilk kez karşımıza çıkan “Anahtarlıklar” dikkat çekiyor. En sevdiğiniz charm’ları birlikte kullanıp taşıyabileceğiniz Pandora anahtarlığın yanı sıra “Çanta Charm Taşıyıcı” da stilinize eğlenceli ve şık bir hava katmaya geliyor!  Pandora’nın imza mücevher kategorisi bileklilerine eklenen “Çift Katlı Moments Bileklik”  ise şimdiden favori mücevheriniz olmaya aday.

Pandora imzası el işçiliği ile en kaliteli metallerden üretilen mücevherler, artık anahtar ve çanta gibi farklı aksesuarlarını da en yaratıcı şekilde kişiselleştirmeye davet ediyor.


Pandora kreatif direktörleri Franceso Terzo ve A.Flippo Ficarelli “Kendi hikayelerimizi charm’lar ve charm’ları nasıl kullandığımız ile anlatıyoruz. Bu özgün stiller ile charm’larımızı beklenmedik yerlerde göreceğiz.” diyor.


Pandora’dan Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Önemli Adımlar
- Pandora, 2025 itibarıyla %100 geri dönüştürülmüş metallere yönelerek karbon ayak izi, su kullanımı ve diğ¬er olumsuz çevresel etkileri azaltmayı ve tedarik zincirinin tüm aşamalarında, mağazalarda ve ofislerde karbon emisyonunu sıfıra düşürmeyi hedefliyor. Üretim merkezlerinde %100 yenilenebilir enerjiye geçen şirket, mücevher üretiminde kullanılan metalleri 2025 yılında tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden elde edecek.
- Pandora, sürdürülebilir metal kullanımında bir adım daha atarak, 2021 yılının başında İngiltere’de tamamen laboratuvar ürünü elmaslardan oluşan “Pandora Brilliance” koleksiyonunu çıkardı. Bu koleksiyonla birlikte Pandora, mücevherlerinde laboratuvar yapımı elmas kullanmaya başlamış olacak.
- Sürdürülebilirlik çerçevesinde, Birleşmiş Milletler İş Dünyası ve İnsan Haklarına Dair Rehber İlkelerini göz önünde bulundurarak, insan haklarına saygılı, kapsayıcı ve çeşitliliğin ön planda tutulduğu bir şirket kültürünü benimsiyor.
- UNICEF iş birliği ile 1 milyondan fazla çocuğa ve gence ulaşarak kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerini öğrenmelerini ve gelecekte iş bulabilmelerini sağlamak için çalışıyor.