Platformlu Botlarla Stilinizi Yükseltin

Botlara biraz heyecan katma zamanı!

Buse Saray BUSE SARAY 19 Kasım 2023
Platformlu Botlarla Stilinizi Yükseltin

Ayakkabı trendleri söz konusu olduğunda her zaman klasik sayılacak önemli stiller vardır. Topuklu ve düz bilekte bot stillerini düşünün... Ancak bu klasik modellere heyecan katan platformlar, herkesin moda oyununu bir üst seviyeye taşıyor.Doğası gereği dikkat çeken bu ayakkabı stili, cesur ve biraz cüretkar tasarımı sayesinde en basit görünümü bile anında yükseltme yeteneğine sahiptir. Topuklu platform botlar her zaman favori olacak olsa da; stile rahatlık ve kolaylık getirecek çeşitli düz formlu seçimler de var. Elbette, bu stiller klasik düz botların yerini tamamen almayacak (bunlar her zaman gardırobun vazgeçilmezi olacak), ancak bu sezon giderek daha fazla moda severin onlara yöneleceğini düşünüyoruz.

Kabul edelim; platform botlar, yüksek topuk giymenin acısını yaşamadan, biraz topuklu bir bot giymenin heyecanını yaşamak isteyenler içindir. Şehirde yürüyüş yapmak için yeterince rahattır ve stilinize yükseklik katar.

Bu trend, cesur ve yenilikçi tasarımları sevenler için bir oyun alanı sunuyor. Sezonun trendini keşfetmek ve tarzınızı bir adım öne taşımak istiyorsanız; platformlu bot trendine bir şans vermelisiniz.

Bu moda öncüsü ayakkabı trendini deneyimleyebilmeniz için sezonun koleksiyonlarından seçtiğimiz en iyi platformlu botları inceleyebilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.