RENGARENK SAMBA KOLEKSİYONU

adidas ve Humanrace, yepyeni koleksiyonu “Samba Tones by Pharrell”ın Terracotta, kömür grisi ve beyazdan oluşan 3 yeni rengini tanıttı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Ağustos 2023
RENGARENK SAMBA KOLEKSİYONU

Mayıs ayında lanse edilen Humanrace Samba Colors by Pharrell koleksiyonunun başarısıyla bilinen ve Haziran ayındaki Paris Erkek Moda Haftası’nda Samba Café pop-up’ı ile tanıtılan bu lüks ayakkabı koleksiyonu, titiz işçilik ve ve birinci sınıf deri alanında dünya lideri olan ECCO Leather’ın malzemeleriyle Humanrace DNA’sını yansıtıyor. 

12 Ağustos’tan itibaren seçili adidas mağazalarında satışa sunululan koleksiyon, Hollanda'dan özel olarak temin edilen hammaddeler, ECCO Leather'ın deri başına 20 litre su tasarrufu sağlayan tabaklama teknolojisi ile adidas Samba derisine dönüştürülerek, renk solmasına karşı daha fazla dayanıklılık sağlıyor. 

Ünlü fotoğrafçılar Sheltens ve Abbenes, koleksiyonu özgün ürün fotoğrafçılığı yetenekleriyle yakalamayı başarıyor. Olağanüstü renk seçeneklerini Humanrace Samba kapsül koleksiyonu ile karşılaştırırken, işçiliği ve koleksiyonu tanımlayan premium materyalleri sanatsal bir biçimde sergiliyorlar.

 ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.