SOĞUK BİR KIŞA HAZIR MISINIZ?

Radarımızdaki kışlık parçalar..

Pandemi nedeniyle evden çıkamadığımız bir yıl geçirdik ancak artık aşıların da ortaya çıkmasıyla yavaş yavaş evden uzağa açılabileceğimiz günler geri geliyor. Peki, bir yıldır kapandığımız evde, gardırobumuz bu kışa hazır mı? İşte kış için hazırlanırken ihtiyacımız olacak, bot, mont, kaban ve yağmurluk gibi parçalar hakkında tavsiyelerimiz.

Pandemi sonrasında çok sayıda insan gardırobunda yenilemeye gidip 2020’nin etkilerini unutmaya gidecek ve moda dünyası da bunun farkında. Tasarımcılar tüm enerjileriyle, modumuzu yükseltecek yeni tasarımlar üzerinde çalışıyor. Bu kış aylarında mont modelleri o kadar çeşitli ki, hangisini seçeceğimize karar vermek çok zor olacak. Şık bir kaşe mont ile hem kışı hem de bahar aylarını geçirme şansı yakalayabilirsiniz.

Ayrıca, kış aylarında çok yağmayan yağmurların, önümüzdeki bahar aylarında şiddetli şekilde yağabileceğine dair uyarıları da dikkate almak lazım. Ülkemizde iklimler değişiyorken, bu değişime hazırlık olarak bayan yağmurluk modellerini radaramıza almakta fayda avar.

Kadın kaban modellerinin de montlardan eksik kalır bir tarafı yok bu sezon. Eğer montlar giyim tarzı olarak size hafif geliyorsa ve kendinizi bir kabanın içinde her daim çok daha iyi hissediyorsanız sizin için de seçenekler bol. Bu sezon kadın kabanlarında özellikle ekoseler göze çarpıyor. Hemen her markanın ekoseli kaban modelleri bize bu trendin ne kadar güçlü bir şekilde kışa damga vuracağını gösterir nitelikte.

Botsuz kış olmaz

Dünyada aşılanma programları hızla devam ederken, eninde sonunda özgürlüğümüze kavuşacağız ve o gün dilerseniz rahat postallarla dilerseniz ise sivri burunlu, ince topuklu bot modelleriyle bir o yana bir bu yana koşturabilirsiniz. Her türlü son derece trend ve şık görüneceğinizden kimsenin şüphesi yok.

Ayrıca şu detayın da altını çizmiş olalım. Online alışveriş konusunda, Hepsiburada.com şimdi, avantajlı fiyatları ve uygun ödeme şartlarıyla yılbaşı alışverişinizi kolaylıkla tamamlamanız için her fırsatı yaratıyor.

Hepsiburda.com, Bugün Teslimat, Tek Tıkla Güvenli Alışveriş, Mobil Cebinizde, Kolay İade gibi özellikleriyle güvenli ve sağlıklı bir online alışveriş deneyimi sunmak için uzun yıllara dayanan deneyimini müşterilerinin hizmetine sunuyor.