Sokak Stilinin Nostaljik Kodu: “Baby Tees”

Y2K estetiğinin, hala bize verecek heyecan verici bir trendi var!

Buse Saray BUSE SARAY 31 Temmuz 2023
Sokak Stilinin Nostaljik Kodu: “Baby Tees” Instagram

“Baby tees”, nostalji modasının etkisiyle stil anlarında kendini yeniden gösteriyor. “Bir tişörtün daha sıkı, kısa ve vücuda daha oturan versiyonu” olarak tanımlayabileceğimiz bu üstler, pek çok ünlü ismin güvendiği bir kurtarıcı... Oldukça çok yönlü olan bu parça, rahat kot pantolonların, şortların ve partiye hazır eteklerin vazgeçilmez tamamlayıcısı oluyor.Baby tees, sahat ama salaş bir görünüm vermeden konforlu bir görünüm sağlıyor ve özellikle sokak modasının dikkat çeken isimleri tarafından oldukça sevilen temel parçalardan... Hailey Bieber'ın bu görünümü çoktan desteklediğini fark etmiş olabilirsiniz. Onu, genellikle bol kot pantolon ve bermuda şortlarla giyiyor; bazen de dinamik bir kemer ekliyor.

Bu tişörtler, 2000'lerin başında yaygın olan tişörtlerin anısını taşır. Evet, Britney Spears ve Paris Hilton gibi ünlülerin düşük bel kot pantolon ve kalçalarının altına asılan eteklerle kombinlediği tarzdaki tişörtler.

Sakin lüks bir atmosfer yaratmak isteyenler, düz renkli bir versiyonu tercih edebilir; ancak eğlenceli grafikler veya ilginç dokular bulmak bu trend için daha özel bir stil anı yaratabilir.

Y2K estetiğine tamamen uygun bir tarz için kargo pantolonlarla kombin yapabilirsiniz ya da şık takımlar ve topuklu ayakkabılarla sakin bir lüks yaklaşımını tercih edebilirsiniz. Baby tees seçimi söz konusu olduğunda bizim favorimiz ise gerçek pamuklu ve fazla elastik olmayanlar…

Baby tees trendini kolaylıkla yakalamanız için favori tişörtlerimizi seçtik.

 

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.