Yenilikçi Ve Zamansız: Nur Bilen Yavuzer X NetWork

Nur Bilen Yavuzer X NetWork Kapsül Koleksiyonu, çok yönlü modern şehir görünümleri için birbirinden şık ve rahat parçalar sunuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 26 Nisan 2024
Yenilikçi Ve Zamansız: Nur Bilen Yavuzer X NetWork

Modern kadının ihtiyaçlarına cevap veren, iddialı ve minimal şıklığa özgürlük duygusu katan zamansız bir anlayışa sahip Nur Bilen Yavuzer X NetWork Kapsül Koleksiyonu,moda dünyasının güçlü stili ve ilham veren ismi Nur Bilen Yavuzer'i NetWork’le buluşturuyor.Çok yönlü şehir kadının dolabında olması gereken anahtar parçalardan oluşan kapsül koleksiyonda denim pantolon ve gömleklerden basic atletlere, keten takımlardan, etek, elbise ve klasik poplin gömleklere ve gece elbiselerine kadar geniş bir ürün seçkisi sunuyor. Koleksiyon bej, kahve, siyah, beyaz, lacivert gibi zamansız renklerden ve pamuk, keten gibi naturel kumaşlardan oluşuyor. Nur Bilen Yavuzer; gündüz stilindeki minimal şıklığı geceye ışıltılı jarse elbiseler, payetli etek ve büstiyerler ile taşıyarak bu yaz davetlerinde de kendinizi hem iyi hem de güçlü hissetmenizi hayal ediyor. Aksesuarlarla zenginleştirilmiş olan koleksiyon, şıklıkla konforu bir arada sunan loafer, babet ve terlikler, hasır çantalar ve örgü detaylı kemerler ile tamamlanıyor.


Nur Bilen Yavuzer X NetWork Kapsül Koleksiyonu Çok Özel Bir Davetle Tanıtıldı

Minimal ve iddialı şık stili ile öne çıkan Nur Bilen Yavuzer ve NetWork iş birliği ile modern kadının ihtiyaçlarına cevap veren kapsül koleksiyon, şık bir davetle moda severlerle buluştu. Yelda Mizrahi, Esra Çalık, Esra Erdem, Mert Vidinli, Meriç Küçük, Reha Yavuzer, Ajda Artan gibi isimlerin de ilgi gösterdiği davette, çok yönlü modern şehir görünümleri sunan Nur Bilen Yavuzer X NetWork Kapsül Koleksiyonu tanıtıldı.


Nur Bilen Yavuzer, Kader Çorak

Nur Bilen Yavuzer X Network Kapsül Koleksiyonu’nu yakından incelemek için seçili NetWork mağazalarına ve NetWork online adresine davetlisiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.