Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri:
A’dan Z’ye Akrep Burcu ErkeğiEtkileyici, gizemli, duygusal zekası yüksek… Astrolog Pınar Atmaca, Akrep burcu erkeğiyle ilgili tüm merak edilenleri kaleme aldı. Akrep erkeği nasıldır, olumlu olumsuz yönleri, kariyeri, aşk hayatı… Karşınızda A’dan Z’ye Akrep burcu erkeği özellikleri

Zodyağın en etkileyici erkeklerinden biri olan Akrep burcu erkeğini etkilemek doğal olarak zordur. Akrep erkeğinin beklentileri, istekleri kolay anlaşılmayabilir. Aslına bakarsanız anlaşılmamayı ve her daim gizemli olmayı, kalmayı kendi tercih edebilir. Unutmamalısınız ki her ne yaparsanız yapın sizinle paylaşmak istediği kadarını paylaşacaktır sırlarının. Akrep sabit bir burçtur ve dediğim dediktir ancak ikna olduğunda ve iç dünyasında kabullendiğinde izin verir yani inadı kör bir inat değildir, yeterince mantıklı bir ısrarda bulunuyorsanız sonuçta kârlı çıkabilirsiniz. Akrep erkeği maddi konularda eli açık olabilir, zaman zaman sorumsuz davranabilir, kendi bildiklerinde diretebilir, bu durum anlayış gerektirebilir. Akrep erkeği aile konusunda sıra dışı yaklaşım ve düşüncelere değer verebilir, farklı bir aile düzeni talep edebilir.  Akrep erkeği aşk konusunda ve sevdikleri konusunda tam bir idealisttir; ya benimsin ya kara toprağın, deyişi akrep erkekleri için söylenmiş olabilir. Akrep erkeği çalışma ortamında liderdir, son sözün kendisinde olmasını ister. Akrep erkeği ilişkisinde konfor, huzur ve rahatlık arar. Akrep erkeği ticari bir zekaya sahiptir, para konularında oldukça yetkindir. Akrep erkeği deniz yolculuklarını, suyu sever, deniz kenarında gezinti ve tatiller hoşuna gidecektir. Akrep erkeğinin belli etmese de gizli bir romantik olduğunu unutmayın, küçük romantik sürpriz ve kaçamaklar bu erkeğe göredir.

Fiziksel özellikler

Akrep burcu erkeği uzun boylu olabilir, olmasa bile bir mıknatıs gibi çekici ve fark edilir durumdadır. Koyu bir tene ve saçlara sahip olabilir. Bakışları derin ve gözleri etkileyicidir.

Duygusal özellikler

Gizemli duygulara, sorgulayan duygusal özelliklere sahiptir. Derin ve çetrefilli derecede karmaşık duygulara sahip olabilir ve bunların anlaşılması ve çözülmesi kolay olmayabilir.

Olumlu yönleri

Ailesine düşkündür ve bu konuda sorumluluk sahibidir. Duygusal zekası ve empati gücü çok yüksek olduğundan sizi çok mükemmel bir şekilde anlar ve size yol gösterir.

Olumsuz yönleri

Aşırı şüpheci ve sorgulayıcı oluşu baskı yaratabilir. Kıskançlık, öfke gibi duygular sergileyebilir. Hemen her konuda mükemmeliyetçi yaklaşımı zaman içinde yorucu gelebilir.

Aşk ve ilişkileri

Aşkta tam anlamıyla bir fedaidir. Aşkı için her şeyden vazgeçebilir. İlişkilerinde ise karşı tarafı rahat ettirmeye, onu konforlu ve huzurlu hissettirmeye odaklıdır.

Kariyeri

Kariyerinde en tepede olmak ister, azimli, hırslı ve çalışkandır. Sevdiği mesleği yapar ve işinde de son derece tutkulu, azimli ve hırslı olabilir.

Cinsel yaşamı

Cinsel yaşamında hemen her şeye açıktır, bu konuda da idealist ve mükemmeliyetçi bir yaklaşım içindedir ve kendi kadar partneri de mutlu etmeyi hedefler.

Aile yaşamı

Aile yaşamında sıra dışı bir yaklaşımı olabilir. Geleneksel normları reddeder ve yenilikçi bir tutum sergiler. Aile içinde sosyalleşme, ortak konuları ele almak ve çözmek onun için önemlidir.

Neleri sever?

Sanat, şiir ve müzikten hoşlanır. Bu onun karmaşık ruh halini yatıştırır, daha olumlu düşünmesini sağlar. Romantik bir erkektir ve bunu yansıtmayı sever.

Neden nefret eder?

Eleştiriden nefret edebilir zira zaten her şeyi en ince detayına kadar mükemmel bir şekilde halletmeyi kendine görev edinmiştir.

Hangi kadınlardan hoşlanır?

Düşlerindeki masal prensesini arar ve bulduğunda da ondan kopmak istemez. Bu kadın güzel olduğu kadar hisli, tutkulu, sezgisel olmalıdır.

Hangi kadınlardan hoşlanmaz?

Yüzeysel, hiçbir konuyu derinlemesine ele almayan, suya sabuna dokunmayan, aşırı rahatına düşkün kadınlardan hoşlanmaz.

Nasıl barışır?

Akrep burcu erkeği hiçbir şeyi unutmaz. Ancak hatalar konusunda da aşırı duyarlı davranabilir, zira onları ayrıca kaydeder.

Akrep erkeği nasıl bir sevgili olur?

Son derece tutkulu, fedakâr ve hatta idealist bir sevgili olabilir.

Akrep erkeği nasıl bir baba olur?

Akrep erkeği mükemmel bir baba olabilir. Çocuğuna olan sevgisi her şeyden önce gelebilir ve onun için hiçbir fedakârlık kaçınmaz.

Akrep erkeği nasıl mutlu olur?

Akrep erkeği hiçbir zaman tam olarak mutlu olmaz. Yolunda gitmeyen ve düzeltilmesi gereken bir şey mutlaka vardır. Hayır ve bağış işleri, yardımseverlik, insanların şifalanması, iyileşmesi onu mutlu eder.

Akrep erkeği hangi hediyeleri sever?

Akrep Erkeği için uygun hediyeler detektiflik, polisiye kitaplar, filmler, ekstrem spor ürünleri, doğada kullanılabilecek ip, halat, çakı gibi malzemeler olabilir.

Akrep erkeği nasıl ikna edilir?

Akrep erkeğini ikna etmek için derin düşünmek ve konuyu kapsamlı şekilde ele almak gerekebilir. Onu ikna etmek için onu koşulsuz sevdiğinize inandırmalısınız.

Akrep erkeği nasıl cezbedilir?

Akrep erkeğinin sezgileri çok güçlüdür. Her şeyi düzgün, doğru, eksiksiz ve kusursuz yapıyorsanız onu cezbetmiş sayılırsınız.

Akrep erkeği nasıl giyinir?

Gizem ve merak uyandıran bir tarzı vardır, koyu renklerle yaptığı kombinler onu oldukça çekici kılabilir.

Akrep erkeği hangi renkleri sever?

 Siyahın tüm tonlarını sever.Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.