Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Özellikleri:
A’dan Z’ye Akrep Burcu KadınıAlımlı, gizemli, tutkulu… Astrolog Pınar Atmaca, Akrep burcu kadınıyla ilgili tüm merak edilenleri kaleme aldı. Akrep kadını nasıldır, olumlu olumsuz yönleri, kariyeri, aşk hayatı, ilişkileri… Karşınızda A’dan Z’ye Akrep burcu kadını özellikleri

Gizemli derinliklerin kadını olan Akrep kadınını çözmek ve etkilemek bir bulmaca gibi olabilir. Ruhunun derinliklerinde sırlar olabilir, zira Akrep burçlar kuşağının en sıkı sır tutanıdır. Ne kendi sırrını ne başkasınınkini açığa çıkarır. Bu yönüyle bilinmezliklerle doludur, anlamak, çözmek ve kalbine giden yolu bulmak hiç de kolay olmayabilir. Vazgeçmemek, sabırlı, kararlı ve inatçı davranmak onun için çok önemlidir. Akrep burcu kadınının sezgileri çok kuvvetlidir, hisseder ve bilir, bildiği doğru çıkar. Dürüst olunmasını bekler. Akrep burcu kadını sadıktır ve karşısındaki kişiden de mutlak sadakat bekler. Akrep kadını gizemli, ketum bir yaşamı sever, dolayısıyla onunla ilgili ancak belli bir zaman sonra sizinle paylaşacağı sırları asla açık etmemelisiniz. Bunun acısını çok kötü şekillerde çıkarabilir. Akrep kadını konfor, rahatlık ve huzur bekler, çünkü iç ve dış dünyası mücadelelerle doludur ve karşısındaki kişinin kendisini rahatlatmasını bekler. Akrep kadını son derece eli açık, cömert olabilir, sevdikleri için parasını gözünü kırpmadan harcayabilir. Akrep burcu dişil bir enerjidir, dolayısıyla bu burcun kadını feminen ve oldukça da cazibelidir. Bu cazibenin büyüsüne kapıldığınızda ondan vazgeçmeniz pek de mümkün olmayabilir. Akrep kadını arkadaşları ve dostlarına karşı son derece yardımseverdir. Akrep kadını sonsuz ve sınırsınız bir mükemmeliyetçidir, etrafındaki bozuk veya kusurlu olan her şeyi düzeltmeyi yaşamının başlıca görevi sayabilir.

Fiziksel özellikler

Gizemli ve büyülü bir görünümü vardır. Boyu uzun olabilir. Çok derin ve etkileyici gözleri vardır. Her şeyi gördüğüne ve bildiğine emin olabilirsiniz.

Duygusal özellikler

Akrep kadını derin bir duygusaldır. Duygularını da her şeyde olduğu gibi sonuna kadar yaşamak ister. Yumuşak bir duygusallıktan ziyade sorgulayıcı, araştırmacı, şüpheci bir duygusallığa sahiptir.

Olumlu yönleri

Akrep kadını yaşamınızda yolunda gitmeyen ve bozuk olan ne varsa düzeltir. Hayatınızı kolaylaştırmakla kalmaz mükemmel hale getirebilir. Zorluklar karşısında usta bir mücadelecidir ve her şeyi kolaymış gibi gösterir.

Olumsuz yönleri

Aşırı şüpheci, sorgulayıcı ve araştırmacı oluşu, mücadele tutkusu, kusurların üstüne giden bir mükemmeliyetçi olması özellikle rahat, tembel ve keyfine düşkün kişileri oldukça zorlayabilir.

Aşk ve ilişkileri

Aşk ve ilişkileri için her şeyini feda edebilir. Zira son derece idealist ve tutkuludur. Aşkta ve ilişkilerinde romantizme değer ve önem verir.

Kariyeri

Kariyerinde kendini göstermeyi, başka ve lider olmayı sever. Görkemli kariyerleri tercih edebilir. Saygı ve itibar görmek onun için önemlidir ve bunun için elinden gelen mücadeleyi göstermekten kaçınmaz.

Cinsel yaşamı

Tutkulu, paylaşımcı, karşısındakinin beklentilerine uyum gösteren ve bu alanda da mükemmeli arayan bir tutumu vardır. Onunla her şeyi deneyebilir, tüm deniz ve okyanuslara atlayabilirsiniz.

Aile yaşamı

Sıra dışı bir ailesi ve aile yaşamı olabilir. Bu yaşam tüm kural ve normların dışında olabilir ve dışarıdan çok tuhaf görünebilir ve anlaşılması zor olabilir. Muhtemelen sıra dışı ebeveynleri vardır.

Neleri sever?

Akışın getirdiği tüm güzellikleri sever, zira kendisi her şey için çok çaba ve mücadele ortaya koyar. Çok katmanlı, büyülü ve masalsı eylemlerden hoşlanır. Sevgisi de bir masal tadında olabilir.

Neden nefret eder?

Savurganlıktan nefret eder. Kişinin yaşamına sahip çıkması, onun ve tüm getirdikleri için mücadele etmesi gerektiğini düşünür. Bunun yapılmaması onu çileden çıkarabilir.

Hangi erkeklerden hoşlanır?

Yakışıklı, güzel erkeklerden hoşlanır. Tensel uyumu gözeten erkekleri tercih edebilir. Yumuşak dokunuşlu ve beyaz tenli erkeklerden hoşlanabilir.  

Hangi erkeklerden hoşlanmaz?

Akrep kadını son derece seçici ve mükemmeliyetçi olabilir. Bu noktada pek çok erkek görmek isteyebilir ki aralarından bir seçim yapabilsin. Yalnızca kendisinin anlayabileceği son derece derin düşünülmüş tercihler yapar.

Nasıl barışır?

Bir Akrep kadınıyla barışmak deveye hendek atlatmaktan çok daha zor olabilir. Hiç küstürmemek aslında en doğru ve yegâne yol olabilir. İşe çok dürüst ve sadık olarak başlayabilirsiniz.

Akrep kadını nasıl bir sevgili olur?

Aşırı mükemmel ve mükemmeliyetçi bir sevgili olabilir. Sevgisi ve aşkı konusunda sınır tanımayabilir ve sonsuz bir vericidir.

Akrep kadını nasıl bir anne olur?

Akrep kadını çocuklarına sonsuz ve ebedi bir aşkla bağlıdır. Onlar için kendini feda edebilir ve her şeyden vaz geçebilir.

Akrep kadını nasıl mutlu olur?

Akrep kadını sanattan, şiirden, romantizmden hoşlanır. Sanatsal her türlü aktivite ve uğraş, konserler ve etkinlikler onu mutlu eder.

Akrep kadını hangi hediyeleri sever?

Akrep kadını üzerinde düşünülmüş içten, ruhtan, kalpten gelen hediyeleri sever. Tutku dolu parfümler, aromatik yağlar, tütsüler, gizemli konuları olan kitaplar, psikoloji kitapları ona uygun hediyeler olabilir.

Akrep kadını nasıl ikna edilir?

Akrep kadınını etkilemek için ona aradığı huzur ve barışı sağlamalısınız. Onun için mükemmel bir konfor alanı yaratarak onu ikna edebilirsiniz.

Akrep kadını nasıl cezbedilir?

Akrep kadınını cezbetmek için onun önüne masalsı ve büyülü güzellikler sergilemelisiniz. Hayal ve rüya alemlerinden hoşlanır, onunla ortak hayaller kurmaya çalışın.

Akrep kadını nasıl giyinir?

Burçlar kuşağının bu gizemli kadını giyiminde de bu gizemi yansıtmak ister. Anlaşılması ya da bir anlam verilmesi zor kombinler ona göre olabilir. Sır tutmada ustadır ve bunu yansıtan bol gizemli giysileri tercih edebilir.

Akrep kadını hangi renkleri sever?

Siyahlar ve koyu renkler ona göredir. Tezatlıktan hoşlandığı için tam zıttı olan beyazları da çok belirgin ve dikkat çekici bir şekilde yaşamına katabilir.Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.