1-7 Nisan Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Koç burcunda Güneş tutulmasına ilerlediğimiz haftada Merkür retrosu başlıyor, Venüs Koç burcuna ilerliyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 01 Nisan 2024
1-7 Nisan Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Ateş elementindeki Koç burcunda bir Güneş tutulmasına yaklaşıyoruz. Ancak Koç burcunun ateş elementindeki Marsiyen dinamizmi öncesinde bu hafta akışın getirdikleriyle de karşı karşıyayız. Dinlenmeye, anlamaya, anlaşılmaya, empatiye ihtiyaç duyabiliriz. Tutulmayla birlikte yeni başlangıçlar için harekete geçmemiz gerekecek. Üstelik Koç burcu zodyağın da ilk burcu ve Mars yönetiminde. Dolayısıyla aksiyon önümüzdeki haftadan itibaren hız kazanmadan önce bu haftayı bir hazırlık ve güç toplama şeklinde değerlendirebiliriz.

Merkür Koç burcunda gerilemeye başlıyor. Kişisel önceliklerimiz üzerinde daha fazla düşüneceğimiz bir süreci başlatabilir bu retro. Bireysel atılımlar yapmadan önce bir kez daha düşünmemiz gerekebilir. Yaralı şifacı kiron bu dönemde ruhsal anlamda iyileşmemizi sağlayacak şeylere kafa yormamızı sağlayabilir. Benliğimizi iyileştirmenin, geliştirmenin yollarını düşünmek için Merkür retrosunun süreceği 25 Nisan’a kadar zamanımız var.

Hafta içinde Venüs ile yan yana ilerleyen Neptün aşkla ve ilişkilerle ilgili bolca hayal kurmamızı sağlayabilir. Gerçekçi ve objektif bakış açımızı korumak zor gelebilir. Venüs’ün hafta sonunda Koç burcuna ilerlemesi ise maddi konularda pek destekleyici olmayabilir. Hesaplara, bütçeye ve harcamalara daha çok dikkat etmemiz gerekebilir. Aşkta ve ilişkilerde kırıcı olmamaya özen göstermeliyiz.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.