1-7 Ocak Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Yeni yılın ilk haftasında Merkür, Venüs ve Mars hareket ediyor. Bu üç geçiş, bize umut, istikrar ve iyimserlik duygusu sağlıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Ocak 2024
1-7 Ocak Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

2024'e hoş geldiniz! Evet, Merkür retrosu sona erdi. Ocak ayının ilk haftası, Merkür'ün Yay burcuna ileri hareketi, Mars'ın Oğlak burcuna girişi ve Venüs'ün Yay burcundaki ilk tam haftası ile işaretleniyor. Bu üç geçiş bize umut, istikrar ve iyimserlik duygusu sağlıyor. Merkür'ün Ocak ayının büyük bölümünde gölge sonrası bir dönem yaşayacağını unutmayın; bu nedenle iletişim veya seyahat konuları hala biraz riskli geliyorsa bu tamamen normaldir.Ocak ayının ilk dört günü boyunca Merkür, Venüs ve Mars'ın tamamını Yay burcunda deneyimleyeceğiz, tüm burçları maceralara evet demeye teşvik edeceğiz ve aynı zamanda bozmaya hazır olduğumuz sistemik adaletsizlikleri dile getirerek cesurca konuşacağız. 4 Ocak'ta Mars Oğlak burcuna girdiğinde, enerjimizi nasıl yönlendirdiğimiz ve neye dikkat ettiğimiz konusunda önemli bir değişim hissedeceğiz.

Mars'ın Oğlak burcu geçişi sırasında dikkatimiz dağılmadan kendi hedeflerimize odaklanmak için yayın platformlarına aboneliklerimizi iptal etmeye veya sosyal medya profillerimizi devre dışı bırakmaya karar verebilir.

Teknoloji kullanımımız konusunda daha dikkatli davranarak bunu ölçülü bir şekilde yapmak bile uzun vadede bize fayda sağlayacaktır. Oğlak burcundaki Mars, tezahür ettirmek istediğiniz rüya hayatına, onun geldiğine dair işaretleri görmeden önce bile inanmanızı ister. Ödülleri daha sonra almak için şimdi çalışmaya başlayın.

Teknoloji kullanımımıza daha bilinçli bir şekilde yaklaşmak, bunu aşırıya kaçmadan yapmak, uzun vadede bize fayda sağlayacaktır. Mars'ın Oğlak burcundaki etkisi, hayal ettiğiniz ideal yaşama inanmanızı ister, onun geldiğine dair işaretleri görmeden önce bile... Ödülleri daha sonra almak için şimdi çalışmaya başlayın!Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.