10-16 Haziran Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

İletişim hız kazanıyor. Güven ve değer kavramlarını sorgulayabiliriz.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 10 Haziran 2024
10-16 Haziran Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Bu hafta birlikte ilerleyen Güneş Merkür ve Venüs, İkizler burcunun temsil ettiği konularda etkileşimi artırabilir. Eğitim, iletişim, haberleşmenin artarken, görüşme, ziyaret ve sohbetlerden keyif duyabiliriz. İkizler Merkür’ün burcu ve becerilerimizi yükseltecek gibi görünüyor. Tüm becerikliliğimizle özellikle anlaşma, iletişim ve ticaret konularında ilerleme kaydedebiliriz. Hava elementi ağırlığı her şeyi bir miktar yüzeysel bırakabilir, esnek ve uyumlu davranmamız gereken bir dönemden geçiyoruz. Ayrıca İkizler burcu gençlik ruhuyla da ilgilidir ve bu alanda ruhumuzu tazeleyebiliriz. Yükselen burcunuza göre bu ruhu tazeleyebileceğiniz yerler olabilir. Bu hafta başta İkizler burcu olmak üzere diğer hava burçları olan Terazi ve Kova’ya iyi gelebilir.

Boğa burcuna ilerlemiş olan Mars bu hafta Plüton ile sert bir açı halinde. Özellikle güven duygumuzu sarsan konularla derin bir yüzleşme içinde olabiliriz. Maddi konularda, harcamalarda biraz daha dikkatli, temkinli davranmamız gerekebilir.

Hafta sonunda ilişkileri oldukça destekleyen bir hava oluşabilir. Dünyevi sorunları bir miktar geride tutarak sevgiye, aşka, ilişkilerimize odaklanabilir ve bundan da keyif alabiliriz.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.