10-16 MAYIS HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Bu hafta Salı günü Boğa burcunda bir yeni ay meydana geliyor ve Perşembe günü Jüpiter geçici bir süreliğine Balık burcuna ilerliyor.

11 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşen yeni ay maddi konularda yeni gelişen durumları, yeni başlangıçları tetikleyebilir. Neptün’ün yeni aya kurduğu olumlu açı sayesinde iş veya maddi konularda hayallerinizi gerçekleştirme veya sürpriz yardımlarla karşılaşma imkânı yakalayabilirsiniz. Yeni ay haritasında Merkür ve Satürn arasındaki uyumlu açı düşüncelerinizi kolayca odaklamanızı sağlayarak işlerinizde, derslerinizde, çalışmalarınızda size oldukça yardımcı olabilir ayrıca realist ve rasyonel düşünmenize destek olabilir. Yine yeni ay haritasında Mars ve Uranüs arasındaki olumlu açı sayesinde hızlı çıkışlar, hamleler yapabilir, işlerinizi çarçabuk tamamlayıp bitirebilirsiniz.

Bu hafta ayrıca Jüpiter burç değiştirerek yönetici olduğu ve güçlendiği Balık burcuna ilerliyor. 28 Temmuz’a kadar geçen bu süreçte şanstan yana destekli olabiliriz, zira Jüpiter en sevdiği burçlardan birinden olacak. Doğum haritalarınızda Jüpiter’in geçtiği ev ve alanda kısmet, bereket ve şansınız yükseliyor. Ayrıca bu dönemde sezgilerimiz, algımız çok daha güçlenebilir, başkalarına yardım ve fedakârlıklarımız artabilir, sürpriz, beklenmedik iyilikler ve destekler görebiliriz.

Burcunuzun haftalık yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.