10-16 NİSAN HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Bu hafta Venüs İkizler burcuna ilerliyor. İlgi ve merak alanlarımızı genişletirken bundan keyif alabiliriz.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 10 Nisan 2023
10-16 NİSAN HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Haftaya başlarken Yay burcunda ilerleyen Ay hareketli bir gündeme işaret ediyor. Özellikle Koç, Aslan ve Yay için ilk iki gün istek ve tutkularının peşinden gidecekleri zamanlar olabilir.

Bu hafta Venüs’ün İkizler burcuna ilerlemesi aşkta tutkuları hafifletiyor, dostluğu, sohbetleri, konuşarak anlaşmayı öne çıkarıyor. Ayrıca her türlü İkizler burcu aktivitesinden yani, konuşmaktan, okumaktan, öğrenmekten, meraklı olmaktan keyif duyabiliriz.

11 Nisan’da Venüs’ün Plüton ile uyumu aşkın ve ilişkilerin dönüştürücü gücünü gözler önüne serebilir. Bu görünüm özellikle hava burçlarına yani İkizler, Terazi ve Kova’ya iyi gelirken bu burçlar üzerlerindeki ağırlık ve baskıdan kendilerini kurtarabilir. Jüpiter Güneş kavuşumu hareket, seyahat ve yolculuk arzularını iyice tetikleyebilir ve yerimizden durmakta zorlanabiliriz. Çarşamba’dan itibaren görev ve sorumluluk gerektiren işlere ve maddi konulara odaklanabiliriz. Venüs ve Satürn’ün aralarındaki zorlayıcı açı ciddi yaklaşımları şart kılabilir, organizasyon becerilerimizi ortaya çıkarmalıyız. Hafta sonuna yaklaştığımızda sosyal ortamlar bizi kendine çekebilir ve fikir ve düşüncelerimizi dostlarımızla konuşmaktan keyif duyabiliriz.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.