10-16 TEMMUZ HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Bu hafta Mars’ın Başak burcunda yolculuğu başlıyor. Ayrıca Merkür de Aslan burcuna ilerliyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 10 Temmuz 2023
10-16 TEMMUZ HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Bu hafta Mars’ın bir buçuk ay sürecek Başak burcu yolculuğu başlıyor. Mars Başak burcunda ilerlerken detaylar yorucu olabilir ve enerjimizi tüketebilir. Bu dönemde ayrıca sağlığımıza daha çok dikkat etmemiz gerekebilir. Mars Başak burcundayken bağışıklığımızı korumaya özen göstermeliyiz. Doktorlar, terapistler bu dönemde hayatımızı meşgul edebilir. Üretkenliğimizi, çalışkanlığımızı ortaya koymakta zorlanabiliriz. Bu transit becerilerimizi etkilerken ihmaller, sakarlıklar bizi uğraştırabilir. Terazi ve Koç’lar bu süreçte biraz daha temkinli olmaya çalışmalı. Balık’ları eşleri, İkizler’i ailesi, Yay’ı yöneticileri zorlayabilir. Başak’lar için ise oldukça aktif bir dönem, enerjilerini doğru ve yerinde harcamaları şart olabilir.

Merkür’ün bu hafta Aslan burcuna ilerlemesiyle sözlerimizde, konuşmalarımızda sesimiz daha sağlam ve gür çıkabilir. Sanatsal, estetik, kozmetik konuları bolca konuşabilir, tartışabiliriz. Bu alanlarla ilgili seyahatler gündeme gelebilir. Gösterişli konular, kişiler zihnimizi meşgul edebilir ve onlardan sıkça bahsedebiliriz.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.