11-17 Aralık haftasında burcunuzu neler bekliyor?

Bu hafta Yay burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor ve Merkür retrosu başlıyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 11 Aralık 2023
11-17 Aralık haftasında burcunuzu neler bekliyor?

Haftaya başlarken Ay Yay burcuna ilerliyor ve 13 Aralık’ta Yay burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay yeni keşif ve maceraların, yolculukların kapısını aralayabilir. Yeni ayın Neptün ile olan görünümü dağınık olan şeyleri toparlamamızı, daha uyanık olmamızı, dalgınlık ve sakarlıklardan kurtulmamızı, hayallerden dönmemizi sağlayabilir. Bu yeni ay düşünce, fikir ve inançlarımızda bizi daha gerçekçi olmaya iten bir yeni ay olabilir.

Yeni ayın hemen ardından Merkür Oğlak burcunda geri hareketine başlıyor. 23 Aralık’a kadar iş, görev ve sorumluluk alanlarımızda yavaşlama, ağırlaşma görülebilir. Kariyerle ve iş dünyasıyla ilgili konularda iletişim ve haberleşmenin hızı kesilebilir. Randevu ve görüşmelerde ertelemeler söz konusu olabilir. Bu retroda üstlerimizle ve otorite konumunda kişilerle olan iletişimimize dikkat etmemiz gerekiyor. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar da söz konusu olabilir. 

23 Aralık’tan itibaren 1 Ocak’a kadar Merkür retrosunun Yay’da devam etmesi seyahatlerin ve yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda aksaklıklara neden olabilir. Planlar sekteye uğrayabilir, gecikmeler ve ertelemeler gündeme gelebilir. Yabancılarla iletişim ve bağlantılar engellere çarpabilir.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.