11-16 Eylül Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Başak burcunda yeni aya doğru ilerlerken bedensel ve ruhsal bir arınma ve temizlik zamanında olabiliriz.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 11 Eylül 2023
11-16 Eylül Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Haftaya başlarken Aslan burcundaki Ay sevdiklerimize ve aşka dair konulara işaret edebilir. Bu dönemde sevgide emek ön planda ve ilişkilerde emeğe, çalışkanlığa yatırım yapmış olanları destekliyor. Sevdiklerimize odaklanırken ister kişi ister herhangi başka bir şey olsun onların çaba, gayret ve emek gerektirdiğini unutmamak gerekebilir. Hafta ortasında Başak burcuna ilerleyen Ay bu yönde hislerimizi daha da keskinleştirebilir. Merkür retrosu bu yönde geçmiş hatalarımızı hatırlatırken yeni ay öncesi zamanlar büyük farkındalıklar getirebilir.

15 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşen yeni ay özellikle çalışkanlık ve özveriyle yaptığımız her türlü maddi ya da manevi yatırımın getirebileceği somut başarılara işaret ediyor. Bu yeni ay Uranüs’ten destek alıyor. Özellikle kabuğumuzu kırıp alışageldiğimiz yolların dışında ilerlemeyi başarabildiysek bu yeni ay bu başarıyı ödüllendirecek gibi görünüyor. Hayallerin dünyasından çıkıp, kafamızda kurduğumuz tuhaf senaryoları bir kenara bırakıp gayet pratik adımlar atmamızı kolaylaştırabilir yeni ay.

Yeni ayın ardından 16 Eylül’de Merkür düze dönüyor. Daha akılcı, mantıklı düşünürken, fikirlerimiz sağlam zeminler bulmakta hiç zorlanmayabilir. İletişimin, haberleşmenin, yolculukların, eğitimlerin kapısı aralanabilir. Daha çok okuyabiliriz bu dönemde ve kitaplar da en sıkı dostumuz olabilir.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.