11-17 Mart Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Balık burcunda yeni ayın ardından Ay Koç burcunda ilerlerken haftaya taze ve sıfırdan bir başlangıç yapabiliriz. Merkür Koç burcuna, Venüs Balık burcuna ilerliyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 11 Mart 2024
11-17 Mart Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Haftaya başlarken Ay Koç burcunda ateş enerjisini yükseltiyor. Kişisel önceliklerimize odaklanma, yeni bir şeyler başlatma ve eskilerden kurtulma hissiyatı içinde olabiliriz. Koç burcunda ilerleyen Merkür sözlerimizi ve ifademizi sert bir komutan edasında kılabilir. Hızlı ve telaşlı bir zihnimiz olabilir. Venüs’ün Balık burcuna ilerlemesi ise ilişkilerde duygusal tarafımızı iyice öne çıkarabilir. Bu dönemde sessiz, kendi halinde ve platonik aşklara açık olabilir. Daha anlayışlı, merhametli, şefkatli olabiliriz. 

Hafta ortasında Ay’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle maddi konular, iş ve para konuları öne çıkabilir. Sonrasında Ay İkizler burcuna geçiyor ve eğitim, iletişim ve haberleşmeye odaklanma zamanı başlıyor. Merakla her şeyi bilmek ve öğrenmek isteyebiliriz. Pazar gününü evimize ve ailemize ayırabiliriz. Yemek pişirmek, güzel sofralar hazırlamak hoşumuza gidebilir.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.