12-18 ARALIK HAFTASI BURCUNUZA NELER GETİRİYOR?

Bu hafta Ay Aslan ve Başak burçlarında ilerliyor ve bu burçları destekliyor. Hafta ortasında enerjimiz düşebilir ancak hafta sonunda kendimizi hızlı gelişen hareketlilik içinde bulabiliriz.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 12 Aralık 2022
12-18 ARALIK HAFTASI BURCUNUZA NELER GETİRİYOR?

Haftaya başlarken Ay Aslan burcunda ilerliyor, aşka, sevdiklerimize dair konular içinde kendimizi bulabiliriz. Yüreğimizin sesini daha çok dinleyebiliriz.

Hafta ortasında Ay’ın Başak burcuna ilerlemesiyle ayaklarımızı yere daha sağlam baslam ihtiyacı hissederken her türlü detaya karşı hassas, duyarlı olabiliriz. Maddi konular, hesap işleri gündemde olabilir. Ancak Güneş Neptün açısı enerjimizi bir miktar düşürebilir, zor gelen işleri yerine getirmek istemeyebiliriz. Kolayına kaçabilir ya da başkalarından yardım bekleyebiliriz.

Hafta sonunda ise Merkür ve Uranüs’ün olumlu görünümleri sürpriz haberleri, yolculukları beraberinde getirebilir. Merak duygumuz birden yükselebilir, kaçırdığımız detayları bir yerden yakalayabiliriz. İlginç insanlarla tanışabilir, sıra dışı sohbetler içinde kendimizi bulabiliriz.

Pazar günü Ay’ın Terazi burcuna ilerlemesiyle ilişkiler öne çıkabilir. Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.