12-18 HAZİRAN HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

İletişim, haberleşme ve yolculukların artacağı bir Merkür haftasındayız. Satürn retrosu başlıyor. İkizler burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 12 Haziran 2023
12-18 HAZİRAN HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Haftaya Ay Koç burcunda ilerlerken başlıyoruz. Lider yönlerimizi, özelliklerimizi ortaya çıkarabiliriz. Ardından Ay’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle birlikte maddi iş ve konular önem kazanabilir. Sahip olduklarımızı daha iyi kullanıp değerlendirmek isteyebiliriz. Perşembe günü Merkür Satürn açısı altında otorite konumunda kişilerle iletişime dikkat etmemiz gerekebilir. Bu hafta ayrıca Satürn retrosu başlıyor. Bu süreçte iş ve sosyal alanda bir tür rölanti ve yavaşlama içinde olabiliriz. İş, kariyer konularında bazı gecikme ve ertelemeler yaşanabilir, bazı işler hızla akmayabilir.  

Bu hafta Merkür’in İkizler burcuna ilerlemesiyle birlikte iletişim, haberleşme, etkileşim ve yolculuklar hız kazanıyor. Merkür yönetici ve dolayısıyla güçlü olduğu İkizler burcunda networking için oldukça elverişli fırsatlar ve imkânlar yaratabilir. Bu hafta sonuna ilerlerken Güneş ve Ay ile yan yana ilerleyen Merkür eğitime, öğrenmeye, kitaplara, konuşmaya, sohbete ve fikir paylaşımına ilgimizi ve merakımızı artırabilir. Bu dönemde daha çok okuyabilir ve daha fazla bilgilenebiliriz. Bu dönem ticarete ve pazarlıklara da yatkın olabiliriz.

Alım satım işleri, bolca hesap ve matematik gibi zihinsel aktivitesi yüksek işlere de odaklanabiliriz. Yazı yazmak, ders çalışmak ve okumak için güzel bir dönemdeyiz. Uyum ve adaptasyon gücümüz yükselirken esnek olmakta zorlanmayabiliriz. 18 Haziran’da İkizler burcunda gerçekleşen yeni ay ise yeni bir eğitime, öğrenime, yolculuğa işaret edebilir.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.