12-18 Şubat Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Bu hafta yeniden hareket getiren gelişmelerle dolu. Mars ve Venüs burç değiştiriyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 12 Şubat 2024
12-18 Şubat Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Heyecan verici bir haftaya ilerliyoruz hareketlilik açısından. Hafta sonu gerçekleşen yeni ayın ardından sabit burçlar arasındaki tansiyon zaman zaman bir gerilim filmini anımsatırken draması yüksek bir haftaya ilerliyoruz.

13 Şubat’ta Mars burç değiştirerek Kova burcuna ilerliyor. Öncesinde son derecelerindeki Mars özellike görev, sorumluluklar, itibar, statü ve kariyerle ilgili konularda son bir aksiyon getirebilir. 13 Şubat’ta ise Kova’ya ilerlemez Plüton ile kavuşuyor, bu kavuşum yüksek bir enerjiyi açığa çıkarabilir. Öfkemizi, kızgınlığımızı koruyup sakin kalmamız zorlaşırken kendimizi oyalayacağımız fiziksel veya zihinsel aktivitelere odaklanmak yerinde bir tutum olabilir. Dostlukların getirebileceği avantajların kişisel rahatlık beklentileriyle çakışması gibi durumlar söz konusu olabilir. 14 Şubat’ta ise gün boyu süren yüksek hareketlilik akşam saatlerinde kendini konfor, rahatlık ve huzur arayışına ve ihtiyacına bırakabilir.

16 Şubat’ta ise bu kez Venüs burç değiştirerek Kova burcuna ilerliyor. Bu geçişle birlikte aşkta ve ilişkilerde sıra dışı, marjinal tutumlar, davranışlar baş gösterebilir. Venüs de burç değiştirir değiştirmez Plüton ile kavuşum yapıyor. Aşkta fazlaca inatçı, ısrarcı, dediğim dedik durumlar ortaya çıkarken bu kavuşum ilişkiler açısından oldukça yıpratıcı ve bozucu olabilir.

Bu hafta Kova burcunda toplaşan gezegenler ve Güneş sosyal alana iyice odaklanmamızı sağlarken, Boğa burcundaki Jüpiter ve Uranüs bu etkiyi zayıflatabilir. Bu iki burç arasındaki gerilim en çok sabit burçları yani Akrep, Boğa, Kova ve Aslan’ı etkisi altına alacak gibi görünüyor.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.