12-18 TEMMUZ HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Gezegen geçişleri olmasa da gezegenlerin birbirleriyle etkileşimleri hareketli bir hafta getirebilir. Venüs Mars kavuşumu ilişkilerde hararetli bir gündem oluşturabilir.

Haftaya başlarken Aslan burcundaki Ay sevdiklerimizi ve aşkı öne çıkarabilir. Daha rahat, kalender davranabiliriz, aksiyon almakta gecikebilir ya da yavaşlayabiliriz. Merkür ve Jüpiter açısı duygusal konuşmaları ve iletişimi hızlandırabilir. Ardından haftaya Venüs Mars açısı damga vuruyor birkaç günlüğüne. Bu açı ilişkilerde tartışmaları birden alevlendirebilir, ego çatışmasına neden olabilir.

Hafta ortasında Başak burcuna ilerleyen Ay ile birlikte çalışkan ve üretken yanımız yeniden ortaya çıkabilir. Çalışma ortamımızda duyguları konuşturarak daha hızlı yol alabiliriz.

Sonrasında Güneş ile Neptün’ün açısı empati ve anlayışı güçlü kılabilir, kreatif ve sanatsal çalışmalar için uygun bir ortam yaratabilir.

Hafta sonuna ilerlerken Terazi burcuna ilerleyen Ay ortaklıkları, birliktelikleri, bire bir ilişkileri öne çıkarabilir. Eşitlik, denge ve uyum arayışı artabilir. Güneş ile Plüton’un karşıtlığı güçlü yönlerimizi ortaya çıkarmamız yönünde zorlayıcı olabilir.

Burcunuzun haftalık yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.