13-19 EYLÜL HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Mars burç değiştirerek Terazi burcuna ilerliyor. İlişki ve ortaklıklarda denge ve uyumun korunması için daha çok çaba göstermek durumundayız.

Haftaya başlarken Ay Yay burcunda ilerliyor. Uzaklar, yurt dışı ve uluslararası bağlantılı konular gündeme gelirken seyahatler dikkat çekici olabilir. Ancak Jüpiter hâlâ retro yaparken aksaklıkları ya da gecikmeleri dikkate almayı unutmayın. 

Salı günkü Güneş Neptün karşıtlığında belli konularda ısrarcı ve inatçı davranmak çok da kolay olmayabilir. Üstelik Mars da son derecelerinde ilerlerken Pazartesi, Salı aceleci davranmamakta fayda olabilir. 

Hafta ortası ise önemli gelişmelerle dolu. Mücadele, aksiyon gezegeni Mars burç değiştirerek Terazi’ye ilerliyor ve ilişki ve ortaklıklar açısından yorucu olabilecek bir dönem başlıyor. Bu dönemde karşılıklı denge ve uyumu korumak her zamankinden çok daha zor olabilir. Önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde ilişkiler daha kolay bozulabilir, kopma ve ayrılıklar gündeme gelebilir. 

Hafta sonuna ilerlerken ilişkiler adına bir diğer önemli gün de 17 Eylül. Venüs Satürn ile zorlayıcı bir açı kurarken ciddi, sorumluluk üstlenen ancak ilişkiler destek görebilir, soğukluk ve mesafe oluşabilir. Hafta sonunda ise arkadaşlıkları, empatiyi, anlayışı öne çıkaran görünümler sosyal bir gündeme işaret edebilir.

Burcunuzun haftalık yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.