13-19 Kasım Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Hafta Akrep burcunda yeni ayla başlıyor. Bu güçlü yeni ay hayatınızda sizi dönüştüren alanlarda atacağınız yeni adımları işaret ediyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 13 Kasım 2023
13-19 Kasım Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Haftaya başlarken gerçekleşen yeni ay dönüşüm getiriyor. Yaşamınızda başka deyişle doğum haritanızda akrep burcunun işgal ettiği alana bakmalısınız. Yükselen burcunuz eğer Koç burcu ise akrep burcunun getirdiği dönüşümü ortak maddi konularda, Boğa ise ilişkilerde, İkizler ise gündelik yaşamınızda, Yengeç ise aşkta, Aslan ise ev ve aile konularında, Başak ise iletişim çevrenizde, Terazi ise maddi konularda, Yay ise ruhsal boyutta, Oğlak ise sosyal yaşamda, Kova kariyerde, Balık ise yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda yaşayabilir. Akrepler ise bu yeni ayı yaşamlarında yeni bir sayfa olarak karşılayabilir.

Yeni ayda oldukça sert görünümler de var. Mars’ın yeni ayın hemen yanında ve Uranüs’ün karşısında olması bu yeni ayı özellikle güven, sadakat, bağlılık gibi konularda ve bununla ilintili maddi alanda zorlayıcı kılıyor. Bu yeni ay güven ve sadakatle ilgili beklentileri öne çıkarırken bu konular maddiyata, ortak girişimlere ve yatırımlara bağlanabilir. Mars ortak paylaşımlar için dürterken Uranüs tam karşısında aksi yönde yani kişinin kendi değerine ve parasına sahip çıkması yönünde baskın olabilir. Kendimize ve değerimize ne kadar güvendiğimizi sınayan bir testten geçebiliriz.

Yeni ayın ardından kendimizi oldukça sosyal ortamlar içinde bulabiliriz. İletişim imkânlarımızı genişletme ve yeni dostlar edinme zamanı olabilir. Hafta sonu ise Mars ve Güneş bir arada seyrediyor ve müthiş bir enerjiyi açığa çıkarıyor. Özellikle Akrep, Boğa, Aslan ve Kova için bu enerji hareket ettiren ve yerinden kaldıran türden olabilir. Diğer burçlar da yükselen burçlarına göre yukarıda en başta belirtilen alanlarda bu enerjiyi yaşayabilir ve kullanabilirler.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.