13-19 Mayıs Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Bu hafta Merkür Boğa burcuna ilerliyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 13 Mayıs 2024
13-19 Mayıs Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Yeni haftada yine yoğun bir Boğa burcu vurgusu altındayız. Halihazırda bu burçta ilerleyen Güneş, Venüs, Jüpiter ve Uranüs’e bu hafta Merkür de ekleniyor ve adeta bir Boğa burcu şöleni yaşıyoruz. Maddi ve parasal konular öne çıkarken değer kavramımızı yeniden sorgulama, sadakat ve bağlılık duygularımızı pekiştirme peşinde olabiliriz. İlişkilerde ve aşkta güven arayışımız ve beklentilerimiz artabilir. Merkür Boğa’da ilerlerken kafamızı da para işleriyle daha fazla meşgul edebiliriz.

Haftaya başlarken Aslan burcunda ilerleyen Ay sevdiklerimizi ve aşkı öne çıkarabilir. Ardından Ay’ın Başak burcuna ilerlemesiyle toprak burçlarının hakimiyeti daha da artıyor. Hafta sonuna ilerlerken çalışkan, üretken ve pragmatik olabiliriz. Hafta sonunda Terazi burcunda ilerleyen Ay ilişkileri, dengeyi ortaya çıkarabilir. Keyif aldığımız konularla ilgilenebiliriz. Sanat bu dönemde ana uğraşımız da olabilir.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.