13-19 ŞUBAT HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Güneş burçlar kuşağının son burcu olan Balık burcuna ilerliyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 13 Şubat 2023
13-19 ŞUBAT HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Haftaya başlarken Akrep burcundaki Ay ortak maddi konulara ve paylaşımlara işaret edebilir. Ardından Ay’ın Yay burcuna ilerlemesiyle, uzaklar, yabancılarla ilgili konular ve seyahatler gündeme gelebilir.

Bu hafta Venüs’le kavuşan Neptün aşkta ve ilişkilerde aşırı idealist tutum ve yaklaşımların getirdiği hayal ya da gönül kırıklıklarına işaret edebilir. Enerjimizi toparlamakta güçlük çekebiliriz. Sanatsal aktiviteler, müzik, resimle ilgilenmek, sakinlik, dinginlik arayışımız artabilir.  

Hafta sonuna ilerlerken görev ve sorumluluklar ön planda olabilir. Güneş Satürn kavuşumu hafta sonunda istek ve heveslerimizde gerçekçi ve sınırlı davranmaya itebilir.

Hafta sonunda Güneş burç değiştiriyor ve zodyağın son burcu olan Balık burcuna ilerliyor. Hayatı akışında kabullenme zamanı başlarken, manevi ve ruhsal yanımızı, bilinçaltımızı daha fazla duyup hissedebilir, sezgisel davranabiliriz. Bazı alışkanlıklarımızı geride bırakabiliriz.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.