14-20 AĞUSTOS HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Haftaya Aslan burcundaki yeni ay damga vuruyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 14 Ağustos 2023
14-20 AĞUSTOS HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Her yeni ay yeni başlangıçlara işaret eder. Güneş ve Ay’ın yani gökyüzünün iki büyük ışığının kavuştuğu zamanlar yeni ufuklara da yelken açılan zamanlardır. 16 Ağustos’ta gerçekleşecek yeni ay öncesinde Aslan burcunda ilerleyen Ay biraz müphem, karmaşık zamanlara işaret ediyor. Bu iki günlük süreçte hayatı kısa bir süreliğine akışta götürmek faydalı olabilir. Zira Ay’ın ışığının hiç görülmediği bu zamanlar içe dönüş ve sorgulama zamanlarıdır aynı zamanda.

16 Ağustos’ta ise özellikle sabit burçlar olan Aslan, Kova, Boğa ve Akrep’i biraz zorlayacak ve sınayacak bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ayın Uranüs ile sert kontağı tansiyonu bir miktar yükseltebilir. İçsel istek ve arzularımız, egolarımız sahip olduklarımızla ya da yeteneklerimizle uyumsuz olduğunda ve üstelik bu uyumsuzluğu kırıp yeni bir ufka açılmak istediğimizde krizlerin patlak vermesi de kaçınılmaz olabilir. Egolarımızı göğüsleyecek kapasitemizi bu yeni ayla test edebiliriz. Bu test ile aşk, sevgi, istek ve arzularımız noktasında yeni açılımlar yapabilir, yeni yaklaşımlar belirleyebiliriz. Bu noktada Mars Uranüs açısı destekleyici olabilir ve sıra dışı yollar bulmamıza yardımcı olabilir. Değişik ve farklı bir aşk ya da sevgi formu yakalayabiliriz.

Yeni ayın ardından Başak burcunda ilerleyen Ay gündelik işlerimizi toparlamamıza ve yoluna koymamıza yardımcı olabilir. Becerilerimizden ve iletişim gücümüzden faydalanabiliriz. Haftayı kapatırken Ay Terazi’de ilerliyor ve ilişkilere, evlilik, ortaklık ve birliktelik konularına odaklanıyoruz.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.