14-20 KASIM HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Bu hafta Venüs ve Merkür Yay burcuna ilerliyor, gezegenler arasında bol açılı bir gökyüzü bizi bekliyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 14 Kasım 2022
14-20 KASIM HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Haftaya başlarken su enerjisinin hâkim olduğu bir astrolojik görünümle karşı karşıyayız. Pazartesi sabah saatlerinde astrolojide büyük üçgen tabir edilen görünüm duyguların akışını, duygusal yaklaşım ve paylaşımları kolaylaştırabilir. Manevi ihtiyaçlarımız artarken ilişkilerde özverili ve fedakâr tutumlar içinde olabiliriz.

Ardından Ay’ın Aslan burcuna ilerlemesiyle bu kez ateş elementinden burçlar hafta boyunca giderek artan şekilde etkisini artırıyor. Zira 16 Kasım’da Venüs, 17 Kasım’da Merkür Yay burcuna ilerliyor. Bu geçişler tepkisel tutumları, canlılığı, hareketi artırabilir. İletişimde daha girişken ve direkt, ilişkilerde daha cömert hatta abartılı davranabiliriz. Fiziksel ve sportif aktiviteler hız kazanabilir. Jüpiter etkisi bu haftadan itibaren etkisini artırırken daha sosyal ve paylaşımcı olabiliriz. Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular, yüksek öğrenimle ilgili akademik konular önem kazanabilir, seyahatler artabilir.

Hafta sonunda Terazi burcunda ilerleyen Ay ilişkilere vurgu yaparken Mars ve Neptün açısı altında riskli olabilecek adım ve girişimlere dikkat etmek gerekebilir. Haftayı kapatırken son olarak Güneş ve Jüpiter arasında yine olumlu bir görünüm var, bu görünüm istek, heves ve motivasyonlarımız açısından destekleyici olabilir.Haftalık Burç Yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.