15-21 MAYIS HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Astrolojik açıdan hareketli haftada Merkür düze dönüyor, Jüpiter Boğa burcuna ilerliyor, Mars Aslan burcuna geçiyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 15 Mayıs 2023
15-21 MAYIS HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Yaklaşık üç haftadır Boğa burcunda gerilemekte olan Merkür bu hafta düze dönüyor. Haberleşme, iletişim hızlanırken maddi konularda daha aktif olabiliriz. İş görüşmeleri, randevular, ziyaretler artarken iş ve para konularına odaklanabiliriz. Maddi konularda daha sağlıklı düşünebilir, hesaplarımızı ve bütçemizi daha iyi yapabiliriz.

17 Mayıs’ta Jüpiter Boğa burcunda bir yıllık yeni döngüsüne başlıyor. Bu dönemde maddi imkânlarımızı geliştirme, genişletme fırsatları doğabilir. Yeni işler, gelir ve kazanç kaynakları geliştirebiliriz. Kendi değerimizi daha fazla bilebilir, anlayabiliriz. Ev, arsa, toprak alımları söz konusu olabilir.

19 Mayıs’ta Boğa burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ay maddi konularda yeni girişimleri beraberinde getirirken yeni bir iş veya kazanç kapısı söz konusu olabilir.

20 Mayıs’ta Mars’ın Aslan burcuna ilerlemesiyle Mars’ın bir buçuk aylık yeni döngüsü başlıyor. Bu yeni transitte egolarımızı tartmak durumunda kalabiliriz. Gereksiz istek ve heveslerimizden vazgeçebiliriz, bazı tutku ve heyecanları da geride bırakmamız gerekebilir. Öte yandan aşk için, sevdiklerimiz için daha fazla çaba ve gayret göstermek durumunda da kalabiliriz.

21 Mayıs’ta Güneş’in İkizler burcuna ilerlemesiyle fikirler, düşünceler önem kazanabilir. Daha paylaşıma açık, konuşmaya açık bir döneme ilerleyebilir, özellikle eğitimle, öğrenimle ilgili konularda daha aktif ve başarılı olabiliriz.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.