15-21 Nisan Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Haftaya Jüpiter Uranüs kavuşumu damga vururken Güneş Boğa burcuna ilerliyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 15 Nisan 2024
15-21 Nisan Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Haftaya duygusal bir başlangıç yapıyoruz. Ardından kişisel tercih ve isteklerimizi öne çıkarabiliriz. Haftanın şüphesiz en dikkat çekici görünümü Jüpiter Uranüs kavuşumu. Bu kavuşum Boğa burcunda gerçekleşirken maddi konularda risk almaya meyilli olabiliriz. Özellikle iş ve para konularında cesaretimiz yükselirken artı ve eksileri, dengeleri iyi tarttığımızdan emin olmalıyız. Jüpiter Boğa transiti yaklaşık bir yıldır bize maddiyat, para, iş konularında çok fazla şey öğretmiş olabilir. Bu bilgilere dayanarak ani ve hızlı çıkışlar yapabiliriz. Bu kavuşum girişimci tarafımızı ortaya çıkarabilir.

Bu hafta Güneş yavaş yavaş Koç burcunu terk ederek Boğa’ya ilerliyor. Bu geçişle birlikte maddiyat ve toprak elementi de güç kazanıyor. Ancak karşısında bu kez Plüton var, dolayısıyla maddiyatla ilgili motivasyonumuz sosyal beklentilerimiz ve vizyonumuzla fazla uyuşmayabilir. Plüton şu sıralar ilk derecelerinde oldukça güçlü seyrediyor. Sosyal baskı ya da kaygıların gölgesinde özellikle iş ve para konularında isteklerimizi gerçekleştirmek için epeyce mücadele etmemiz gerekebilir. Hafta sonuna ilerlerken destekleyici şartlar bulabiliriz.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.