15-21 Ocak Haftası Burcunuza Neler Getiriyor?

Bu hafta Plüton burç değiştiriyor ve Kova’ya ilerliyor. 20 Ocak’ta Güneş de Kova burcunda ilerlemeye başlıyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 15 Ocak 2024
15-21 Ocak Haftası Burcunuza Neler Getiriyor?

20 Ocak’a kadar Oğlak’ta ilerleyen Güneş Plüton’la kavuşarak bu burçtan ayrılıyor ve Kova’ya geçiyor. Bu kavuşum özellikle iş ve kariyer alanındaki isteklerimizi güçlü kılarken hemen akabinde Kova’da birleşmeleri sosyal ilişkilerimizden ve dostluklarımızdan beklentilerimizi artırabilir.

Yaklaşık 15 yıldır Oğlak’ta seyreden ve toprak burçları olan Boğa, Başak ve Oğlak’ı ve bu burçların temsil ettiği konuları güçlendiren Plüton bu hafta artık yeni yerinde, Kova’da ilerlemeye başlıyor.

Plüton Kova transiti 2044 yılına kadar yaklaşık olarak yirmi yıl sürecek. Bu süreçte teknoloji alanında büyük dönüşümler beklenebilir. Eksantrik ve sıra dışı buluşlar, icatlar, fikirler, vizyonlar ortaya çıkabilir ve bu süreçte bazıları yok olurken bazıları çok daha güçlü hale gelebilir. Modernlik, çağdaşlık anlayışında da değişimler görülebilir. Kova hava elementinden ancak sabit bir burç. Plüton transiti Kova burcunun sabitliğinde de dönüşüm getirebilir. Şimdiye kadar bir adım atmakta zorlanmış olan Kova burçları için bu iyi bir gelişme olabilir, zira artık üzerlerindeki ataletten kurtulma zamanı olabilir. Terazi’ler için bu transit aşk yaşamlarında büyük dönüşümlere neden olabilir. Aşka bakış açılarını komple yenileyebilirler. Varsa çocukları bu sürecin sonunda çok güçlü hale gelebilirler.  İkizler burçları için ise bu transit oldukça rahatlatıcı ve ferahlatıcı olabilir. Sıkıntılarından uzaklaşmalarını ve yaşamlarında yeni ve beyaz bir sayfa açmalarını sağlayabilir. Bu transit Boğa burçlarına kariyer, Akrep’lere ev ve aile, Aslan’lara ilişkiler alanında büyük dönüşümler getirebilir.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.