16 - 22 Ekim Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Güneş’in Akrep burcuna ilerleyişinin izleri bu hafta başlıyor. Haftaya Ay Akrep’te ilerlerken başlıyoruz, Merkür’ün Akrep’e geçişiyle haftayı sonlandırıyoruz.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 16 Ekim 2023
16 - 22 Ekim Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Haftaya başlarken Akrep burcunda ilerleyen Ay derin duygu ve sorgulamaları beraberinde getirebilir. Güneş tutulmasının ardından duygularımızın derinliklerine indiğimiz günler ruhsal çalışmalar için oldukça uygun olabilir.

Hafta ortasında ise Ay Yay burcunda ilerlerken canlı ve enerjik olabiliriz, Güneş’in Merkür ile kavuşumu iletişime oldukça açık, ilgili ve istekli olacağımızın göstergesi.

Hafta sonunda ise Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Görev ve sorumluluklarımızın bilincinde sıkı bir çalışma ve disiplin sergileyebiliriz. Maddi konular, ev, toprak konuları ön planda olabilir. Haftanın son gününde ise Merkür burç değiştirerek Akrep’e ilerliyoruz. Düşünce ve fikirlerimiz bizi derin sorgulara itebilir, araştırmacı tarafımız ortaya çıkabilir. Derin ve gizemli konulara ilgi ve merakımız artabilir. Öğrendiklerimizle yetinmeyip daha fazlasını bilmek, derin okumalar yapmak isteyebiliriz. Ancak bu durumu kontrollü yönetip abartmamaya gayret etmemiz gerekiyor.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.