16-22 OCAK HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

18 Ocak’ta Merkür’ün düze dönmesiyle iletişim, haberleşme konuları rahatlıyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 16 Ocak 2023
16-22 OCAK HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Geçtiğimiz hafta Mars’ın düze dönmesinin ardından bu hafta Merkür de geri hareketini sonlandırıyor ve düze dönüyor. İletişim, haberleşme rahatlarken özellikle iş, plan, proje gerektiren alanlarda daha hızlı, rahat, akıcı düşünebilir, hareket edebiliriz. İş görüşmeleri, ziyaretleri artarken uzun vadeli kararlar almakta zorlanmayabiliriz.

Bu hafta ayrıca Güneş burç değiştiriyor ve Kova burcuna ilerliyor. Sosyalleşme artabilir, arkadaşlarımız ve sosyal çevremizle daha sık ve kolay bşr araya gelebilir, düşünce ve fikir alışverişi yapabiliriz. Güneş Kova’da ilerlerken egolarımız en geri noktasında, bireysel, kişisel düşünmek veya hareket etmekten biraz uzaklaşabilir, sosyal çevre ve dostlarımızın nabzını daha iyi tutabiliriz.

21 Ocak’ta ise yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay yaşamımıza yeni dostlar, çevreler ve arkadaşlar katabilir. Geleceğe yönelik yeni bir düşünce, anlayış, vizyon geliştirmemizi sağlarken kendimiz dışında diğerlerini yani dostlarımızı hesaba katacağımız sıra dışı başlangıçlar, orijinal aksiyonlar getirebilir.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.