17-22 TEMMUZ HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Haftaya Yengeç burcunda yeni ay ile başlıyoruz. Bu hafta ayrıca Venüs retrosu da başlıyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 17 Temmuz 2023
17-22 TEMMUZ HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR? Getty Images

Her yeni ay yepyeni başlangıçlara işaret eder. Güneş ve Ay’ın kavuştuğu yeni aylar hayatımıza açtığımız yeni sayfalar gibidir. Her yeni ayla kendimizi tazeleyebilir ve yeni ufuklara yelken açabiliriz. Bu yeni ayın konusu ise ev ve aileyle ilgili. Bu yeni ayla yeni bir yuva veya yaşam alanı kurabilir, bulunduğumuz alanı veya yeri yenileyebiliriz. Bu yeni ay Plüton’u karşısına alıyor. Özellikle kararlılık, metanet konusunda bazı zorluklar getirebilir. Kendimizi disipline etmekle ve sorumlulukla ilgili test ve sınavlarımız olabilir.

Haftanın bir diğer önemli konusu da Venüs retrosu. Etkilerini bu haftadan itibaren hissetmeye başlıyoruz. Venüs retrosu aşkı ve ilişkilerimize aşkın yansımasını izleyip değerlendireceğimiz bir süreç olabilir. 22 Temmuz - 3 Eylül arasında süregelen Venüs retrosu evlilik, ortaklık, birliktelik sözleri ve anlaşmaları için uygun olmayabilir. Ayrıca bu dönemde estetik, kozmetik ve güzellikle ilgili işlemleri bir süreliğine ötelememiz gerekebilir. Aşk ve ilişkiler konusunda sakinliğimizi ve sabrımızı korumalıyız. Gurur ve kibir ve de egolar bu süreçte bizi en zorlayan tutumlar olabilir. Gerçekçi tutumumuzu korurken karşı tarafı yargılamamaya özen göstermemiz gerekiyor.

Pazar günü Güneş’in Aslan burcuna ilerlemesiyle Venüs retrolu bir Aslan ayı da bizi bekliyor. Bu süreçte en çok üzerinde duracağımız konu aşk ve ilişkiler olacak gibi duruyor. Özellikle kendimizi kalplerimizden uzaklaştırdıysak yani kalbimizin sesini bir süredir yeterince duyamadıysak bu bir aylık süreç bizi kalbimize ve kalbimizden geçenlere yaklaştıracak gibi görünüyor.Haftalık  burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.