17-23 MAYIS HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Yeni haftada Güneş burç değiştiriyor ve İkizler Burcu dönemi başlıyor.

Yeni haftaya Güneş ve Plüton’un uyumlu üçgen açısıyla başlıyoruz. Güneş Boğa burcundan çıkmadan gerçekleşen bu görünüm bize maddi konularda, iş ve para konularında ivme kazandırabilir, zira derin, kapsamlı, analitik düşünüp hareket etmemizi kolaylaştırabilir. Etrafımızdaki kişilerde sağlam ve güçlü izlenimler oluşturabiliriz. Hafta ortasında Venüs ile uyumlanan Satürn görünümü özellikle ilişkilerde ve aşkta sağlam, yapıcı ve kalıcı adımlar atmamızı kolaylaştırabilir.

Haftanın en önemli gelişmesi 20’sini 21’e bağlayan gecede burç değiştiren Güneş. İkizler burcuna ilerleyen Güneş ile birlikte yakın çevre, arkadaşlık, komşuluk ilişkileri önem kazanabilir. İletişim hızlanıp artabilir, müthiş bir bilgi akışı içinde kendimizi öğrenmeye, bilgiye çok daha meraklı, ilgili, konuşmaya, sohbete, fikir alışverişlerine çok daha açık ve hazır hissedebiliriz. Bu yöndeki motivasyonumuz artabilir. Eğitim ve öğrenimle ilgili konular gündeme gelebilir.

Hafta kapanışını ise Satürn retrosu yapıyor. Satürn geri hareketine başlıyor. 10 Ekim’e kadar sürecek olan Satürn retrosunda sosyal konular daha fazla mercek altında olabilir. Arkadaşlık ilişkilerinde halledilmemiş problemler yeniden gün yüzüne çıkarken korku, kaygı ve tedirginlikler kendini gösterebilir, utangaç, çekingen durumlar artabilir. Sosyal ilişkilerde karmaşık durumlar zorlayıcı olabilir.

Burcunuza ilişkin detaylı yorumlara buradan ulaşabilirsiniz.