18-24 Eylül Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Venüs ve Merkür Retrolarının son bulmasıyla ilişkilerde daha fazla huzur bulabiliriz. Terazi burcuna ilerleyen Güneş ilişkilere odaklanarak onları düzeltmemizi kolaylaştırabilir.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 18 Eylül 2023
18-24 Eylül Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Haftaya başlarken ilişkiler adına gösterebileceğimiz çabalar ön planda olabilir. Venüs ve Merkür Retrolarının son bulması ilişkilere daha fazla huzur ve sakinlik getirebilir. İletişimi güçlendirebilir, hoşça zaman geçirebileceğiniz ortamlar yaratabiliriz.

Hafta ortasında Yay burcunda ilerleyen Ay ile birlikte seyahatleri hızlandırabiliriz. Keşif ve macera ruhumuz yükselirken içimizdeki coşkuyu da kontrol edebilmemiz gerekiyor. Hareketli bir hafta geçirebiliriz. Güneş’in Plüton ile uyumlu açısı maddi konularda destekleyici olurken ayaklarımızı yere artık daha sağlam bastığımızın bir göstergesi olabilir.

Hafta sonunda gündemde hedeflerimiz ve planlarımız olabilir. Görev ve sorumluluklarımıza sahip çıkmamız gerekebilir. Ciddi ve gerçekçi yaklaşımlar içinde olabiliriz.

Hafta sonunda Güneş’in Terazi burcuna ilerlemesiyle ilişkilere odaklanıyor. Aşk ve sevginin ön planda olduğu, kalbimizin sesini daha fazla dinleyebileceğimiz bir döneme ilerliyoruz. Bu dönem ilişkilerde Venüs retrosu döneminin karmaşasını ve yaralarını sarmak ve toparlanmak için oldukça elverişli olabilir.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.