ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

18-24 NİSAN HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Bu hafta Güneş burç değiştirerek Boğa burcuna ilerliyor.

Bu hafta Güneş’in Boğa burcuna ilerlemesiyle birlikte artık bir önceki ay attığımız adımları, yaptığımız girişimleri değerlendirme, sahip olduklarımızın, kaynaklarımızın, yeteneklerimizin farkına varma zamanı ve bu yönde kendimizi çok daha motive, istekli ve hevesli hissedebiliriz. Güvene yönelik ihtiyaçlarımız öne çıkarken, kendi değerimiz üzerinde de daha fazla durabiliriz.

Güneş Boğa burcunda ilerlerken maddi konular, iş ve para konularında çok daha motive olabiliriz. Gelirlerimizi artırmak üzere yeni kazanç kapıları, yeni işler peşinde olabiliriz. Boğa burcunun Toprak elementinden olması ayaklarımızın yere daha sağlam basması yönünde atacağımız adımlara işaret ediyor. Mal, mülk, eşya ve elle tutulup gözle görülebilir ne varsa somutlaştırmak yönünde motivasyonumuz oldukça güçlü olabilir. Alım satım işleri, yatırım konuları, harcamalar söz konusu olabilir. Satın almak istediğimiz keyifli bir giysi veya eşya, gayrı menkul, araç alım satımı gündeme gelebilir.

Boğa bir Venüs burcu, dolayısıyla güzelliklere, keyfe, konfora, rahatlığa yönelik ihtiyaçlarımız artmaya başlıyor. Beslenme, yemek konuları, tatil veya izinler, estetik konular, güzellik kür ve bakımları, masajlar, aromatik terapiler ilgi alanımız içinde olabilir.

Haftanın Ay günlüğüne bakacak olursak, hafta başında Ay Akrep burcunda, duygusal stres ve birikimlerimizi kontrol etmemiz gerekebilir zira aşırı derin ve sorgulayıcı olabilir, aklımızı tuhaf fikir ve düşüncelerle doldurabiliriz. Salı günü Ay’ın Yay burcunda ilerlemesi hareketliliğimizi artırabilir, enerjik olmamızı sağlayabilir. Perşembe’den itibaren ciddi konular ve sorumluluklar ağırlığını hissettirebilir. Gökyüzünde artan toprak enerjisi bizi çok daha gerçekçi ve iş ve maddiyat odaklı kılabilir. Hafta sonunda ise sosyal bir gündem bizi bekliyor.


Haftalık burç yorumları