19-25 HAZİRAN HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

21 Haziran’da Yaz gündönümü gerçekleşiyor ve Güneş Yengeç burcuna ilerliyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 19 Haziran 2023
19-25 HAZİRAN HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Güneş’in Yengeç burcuna ilerlemesiyle birlikte Yaz gündönümünü yaşıyoruz ve yepyeni bir döneme ilerliyoruz. Bu döneme ev ve aile ile ilgili konular damga vurabilir. Ev edinme, kurma, düzenleme gibi iş ve aktivitelerle de ilgilenebiliriz. Geçmişe dair konulara meraklı olabiliriz. Yuvamızda, ailemizle daha çok zaman geçirebiliriz.

Bu hafta ayrıca Ay’ın da Aslan burcuna ilerlemesiyle birlikte bu burçta oldukça hareketlilik yaşanıyor. Zira hem Ay hem Venüs hem de Mars aynı burcu paylaşıyor. Ateş elementlerinin bu ağırlığı hem kalpleri, yürekleri hem de havaları ısıtabilir. Aşka dair konular bu dönemde oldukça revaçta. Sevdiklerimize odaklıyız, gönlümüze kulak veriyoruz. Yüreğimizin götürdüğü yer bizi mutlu ediyor ancak bunu yapmak çok da kolay ve rahat olmayabilir, pek çok şeyle aynı anda mücadele gerektirebilir. Bu dönemde sevdiklerimizi tercih etmek isteyeceğiz, aile içi çatışma ve sürtüşmeleri de iyi idare etmeli, bunu aşkımızı zedelemesine müsaade etmemeliyiz.

Hafta sonunda ise hızlı bir Merkür’ün etkisi altındayız. Düşünceler zihnimizi fazlaca zorlarken ve bizi harekete teşvik ederken haftanın son gününde Merkür Neptün açısı kafa karıştırıcı olabilir.

Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.