19-25 NİSAN HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Hareketli bir haftadayız. Merkür ve Güneş Boğa burcuna ilerliyor. Mars ise hafta sonundan itibaren Yengeç burcunda ilerlemeye başlayacak.

Bu haftanın hemen başında Merkür ve ardından Güneş Boğa burcuna ilerliyor. Bu geçişle birlikte toprakla, maddiyatla ilgili konular önem kazanırken güven, huzur, rahatlık, konforla ilgili istek, beklenti ve motivasyonumuz öne çıkıyor. Sahip olduklarımızı, kaynaklarımızı, yeteneklerimizi daha iyi değerlendirmeye odaklanabiliriz. Bu konularda iletişim ve etkileşimimiz artabilir. Geçtiğimiz hafta Venüs’ün ardından bu hafta Merkür ve Güneş’in, Uranüs’ün yanına ilerlemesi ilişkilerde, iletişimde, maddi konularda beklenmedik, aniden gelişen durumları beraberinde getirebilir.

Mars hafta sonuna kadar son derecelerinde ilerlerken özellikle yakın çevreyle iletişimde engel ve zorluklar gündeme gelebilir. Bilgiye ulaşmakta zorlanabilir, haberleşmede sorunlar yaşayabiliriz. Kendimizi anlatmak, ifade etmek kolay olmayabilir. Hafta ilerlerken biraz daha temkinli, ihtiyatlı davranmamız gerekebilir.

Hafta sonunda Mars’ın burç değiştirip Yengeç burcuna ilerlemesiyle birlikte özellikle ev ve aileyle ilgili uğraşlarımız artabilir, evde ilgileneceğimiz pek çok konu ortaya çıkabilir, aile içi etkileşimde anlaşmazlıklar, tartışma ve ayrılıklar gündeme gelebilir. Mars Yengeç burcunda daha zayıf bir konumda ilerlerken önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde harekete geçme ve aksiyon alma kabiliyetimizi sınırlandırabilir, hızlı ve doğrudan hareket etmekte zorlanabiliriz.

Burcunuzun haftalık yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.