19-25 Şubat Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Başak burcunda dolunaya ilerlediğimiz bir haftadayız, farkındalıklar artıyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 19 Şubat 2024
19-25 Şubat Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor? Getty Images

Haftaya başlarken Ay Yengeç burcunda ilerliyor ve ortama duygusal bir hava katıyor. Zira geçtiğimiz hafta Güneş’in Balık burcuna ilerlemesi havayı nispeten yumuşatmıştı. Haftanın ilk günlerini bu duygusal ve yumuşak atmosferde geçirebiliriz. Ev ve aile konuları, kadınlar ve annelikle ilgili meseleler gündemimizde olabilir. Ardından Ay’ın Aslan burcuna ilerlemesiyle birlikte sevgi ve aşk öne çıkabilir. Ancak sosyallikle iyi dengelenmesi gerekiyor ve arkadaşlık ilişkileriyle birlikte ortak amaçları zedelememeli. Sonrasında hafta sonunda Ay Başak burcuna geçiyor, çalışkanlık, üretkenlikle birlikte emeğin değeri ve katkısı artıyor.

23 Şubat’ta Merkür Balık burcuna ilerleyecek. Bu geçişle birlikte düşünce ve zihin akışın getirdikleriyle dağılabilir. Merhamet duyguları zihne egemen olurken sağlıklı düşünmek ve konsantre olmak zorlaşabilir. Özellikle yüksek odaklanma gerektiren konu ve işlerde zorlanabiliriz.

Son olarak Başak burcunda 24 Şubat’ta bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunayda ilişkilerdeki alma verme dengesini masaya yatırılabilir. Ayrıca sağlıkla ilgili konular, bedenimizi ve zihnimizi korumak için alabileceğimiz tedbirler konusunda bir farkındalık yaşayabilir ve bu farkındalığın izinde bazı kararlar alabiliriz. Duygusal tarafımızı bırakıp mantıklı, akılcı ve pragmatik kararlar alma ihtiyacı hissedebiliriz. Kısaca hafta duygusallıkla ve fedakârlıklarla başlayıp pragmatik ve akılcı kararlarla son bulacak gibi görünüyor.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.