2 -8 Ekim Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Merkür Terazi zamanı!

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 02 Ekim 2023
2 -8 Ekim Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Haftaya başlarken Ay Boğa burcunda ilerliyor, bu rahat konumda iştahımızı korumak bir öncelik olabilir, zira konfor ve rahatlık arayışımız fazla tüketime neden olabilir. Jüpiter’in de bu burçta ilerlemesi maddiyat ve maddi konuların idaresi konusunda oldukça öğretici olabilir. Ardından İkizler burcuna ilerleyen değişken esen rüzgârlara işaret edebilir, esnek olmak durumundayız. Yönetici Merkür son derecelerinde olsa da güçlü olduğu Başak burcunda bolca haberleşme, iletişim ve kısa yolculuklar getirebilir. Bu astrolojik etkilerin bilincinde olarak yol belirlemek fayda sağlayabilir. 

Hafta sonuna ilerlerken Merkür Terazi burcuna geçiyor. Yaklaşık 3 haftalık bu süreçte ilişkilere kafa yoracağız. Ancak Merkür hava burçlarında rahat ediyor, bolca düşünce, fikir, öneri geliştirebilir, karşımızdaki kişiyle tatlı tatlı paylaşacak ortamlar yakalayabiliriz. 

Hafta sonunda Venüs Aslan’daki son günlerini yine Aslan’daki Ay ile kutluyor adeta. Kendimizi göstereceğimiz, ilişkilerde varlığımızı, etkimizi gösterebileceğimiz ve adeta bir şov yapabileceğimiz günler olabilir.

Haftalık burç yorumlarınıza buradan ulaşabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.