2-8 OCAK HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Yeni yılın ilk haftasına girerken Venüs Kova burcuna ilerliyor. 7 Ocak’ta ise Yengeç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 03 Ocak 2023
2-8 OCAK HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Haftaya başlarken Venüs burç değiştiriyor ve Kova burcuna ilerliyor. Bu geçişle birlikte aşk ve ilişkilerde rahatlama ve nefes alma durumu söz konusu olabilir. Arkadaşlıklar, düşünce ve fikirlerin paylaşımı öne çıkıyor. Sosyalleşme artarken dijital, uzaktan ilişkiler hız kazanabilir, bu bağlamda teknolojinin ve haberleşmenin önü açılabilir.

Hafta sonunda ise yılın ilk dolunayı gerçekleşiyor. Yengeç burcunda gerçekleşen bu dolunay ev ve aile konularını, şefkat, merhamet duygularını ön plana çıkarabilir. Dolunay Merkür retrosunun etkisinde gerçekleşirken eski iş arkadaşlıkları ve dostluklar, görüşmeler, etkileşimler yeniden gündeme gelebilir. Dolunayın ayrıca Uranüs ile uyumlu açıları var ve bu görünümler sürpriz değişikliklere yol açabilir. Maddi konularda ani yol ve yön değişiklikleri ayrıca iş ve kariyer alanında yeni kararlar gündeme gelebilir. Bu kararları alırken Merkür retrosunu göz önünde bulundururken çifte düşünmek gerekiyor. Yengeç burcundaki Ay zira duygusal baskı yaratırken gerçekçi düşünmenin önünü kesebilir.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.