ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

20-26 EYLÜL HAFTASI BURCUNUZA NELER GETİRİYOR?

Haftaya Balık burcunda bir dolunayla hülyalı bir başlangıç yapsak da Salı gününden itibaren kendimizi ilişkiler açısından hararetli bir gündemin ortasında olabiliriz.

21 Eylül sabahına karşı gerçekleşen Balık burcunda dolunay hayallerimizin farkına varmamızı sağlarken manevi gücümüzü de keşfedebiliriz. Merkür Jüpiter açısı uzun süredir görüşemediğimiz arkadaş ve dostlarımızla bağlantı kurmamızı sağlayabilir ve sevdiklerimizden haberler alabiliriz. İlişkilerde iletişim adına hoş bir ortam oluşabilir.

Dolunayın hemen ardından ise özellikle ilişkiler açısından sıcak ve hararetli bir gündem bizi bekliyor. Hayallerden gerçeklere hızlı bir geçiş yapmak durumunda kalabilir. Salı, Çarşamba ve Perşembe öğleden sonraya kadar Koç burcunda ilerleyen Ay ani, fevri, hızlı tepkilere ve hareketlere yol açabilir, kendimizi kontrol etmekte zorlanırken bu telaşlı, tepkisel duygularımızın ilişki ve ortaklığımıza zarar vermemesi için daha çok çaba içinde olmamız gerekebilir.

Bu hafta ayrıca Güneş de burç değiştiriyor. Güneş’in 23 Eylül’den itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlamasıyla birlikte önümüzdeki bir ayın konularını ilişki ve ortaklıklar belirleyebilir. Güneş, halihazırda bu burçta ilerleyen Mars’ın yanına geliyor. Üstelik yine bu burçtaki Merkür retroya hazırlanıyor. Hal böyleyken önümüzdeki dönem ortaklıkların bir hayli gündemde ve hararetli olacağı ve bir yandan da eşsiz, ortaksız yapamayacağımız, yanımızda her daim en yakınımızı arayacağımız, yalnız olmak istemediğimiz bir dönem başlıyor.

Burcunuzun haftalık yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.