20-26 MART HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Yılın en hareketli haftalarından birindeyiz. 21 Mart astrolojik yeni yılın başlangıcı. 23 Mart’ta Plüton Kova burcuna ilerliyor. 25 Mart’ta da Mars, Yengeç burcuna geçiyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 20 Mart 2023
20-26 MART HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Astrolojik olarak oldukça önemli bir haftadayız. Zira yaklaşık 15 yılda bir burç değiştiren Plüton, bu hafta Oğlak burcundan çıkıp Kova burcuna ilerliyor. Bu geçiş, özellikle sabit burçlar olan Boğa, Aslan, Akrep ve Kova için oldukça önemli bir geçiş. Zira bu burçların hayatlarında belki de en büyük dönüşümleri gerçekleştirecekleri zamanlar başlıyor.Plüton, 23 Mart’ta Oğlak burcundan çıkacak ve önce geçici bir süre için Kova’ya ilerleyecek. Bu geçici süre öncelikle 11 Haziran 2023'e kadar sürecek. Ocak 2024’de ise artık 20 yıl boyunca hiç çıkmamak üzere Kova’da olacak. Bu geçişle birlikte, özellikle sosyal ilişkilerimizi ve toplum içindeki statü ve rolümüzü dönüştürecek olaylar içinde kendimizi bulabilir, dostlarımız ve arkadaş çevremiz için daha fazla uğraş ve çaba içinde olabiliriz.

Ayrıca bu hafta 21 Mart’ta Güneş, zodyağın ilk burcu olan Koç’a geçiş yapıyor. Astrolojik yeni yılı ve bahar gündönümünü kutluyoruz. Aynı gün Koç burcunda yeni ay gerçekleşiyor. Yani Güneş ve Ay, gökyüzünün iki büyük ışığı bir araya geliyor. Yepyeni ve taptaze başlangıçlara kendimizi hazır hissedebiliriz. Kendimizi baştan aşağı değiştirme, ilişkilerimizi, işlerimizi yeniden düzenleme, temizlik yapma, arınma, yenilenme zamanında olabiliriz. Bu geçiş de en çok Koç, Terazi, Oğlak ve Yengeç burçlarını etkileyebilir.

Son olarak bu hafta yaklaşık 6 aydır İkizler burcunda olan Mars, Yengeç burcuna ilerliyor. Kafa karışıklıklarından sıyrılabilir, ev ve aile konularına odaklanabilirsiniz. Yeni bir yuva veya aile düzeni için çalışıp, gayret gösterme zamanı başlıyor.
Haftalık burç yorumlarınıza buradan ulaşabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.