20-26 Mayıs Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Bu hafta Güneş İkizler burcuna ilerliyor ve Yay burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Ardından Jüpiter ve Venüs İkizler burcuna geçiyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 20 Mayıs 2024
20-26 Mayıs Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor? Getty Images

Gökyüzünün hızlı bir şekilde değiştiği bir haftadayız. Güneş’in İkizler burcuna ilerlemesiyle hava elementleri etkisini artırmaya başlıyor. Güneş İkizler’de ilerlerken şartlar biraz daha değişken hale gelebilir, Boğa burcunun sabitleyici ağırlığından kurtularak daha esnek ve uyumlu, iletişime açık duruma gelebiliriz. Yolculuklar, görüşmeler ve ziyaretler artarken hızlı hareket etme imkânı bulabiliriz. Eğitimle ilgili konularda kendimizi daha motive ve istekli hissedebiliriz. Bu geçişin ardından 23 Mayıs’ta Yay’da bir dolunay gerçekleşiyor. Plüton ile aynı derecede gerçekleşen ve bu gezegenden destek alan dolunay iletişim, haberleşme ve eğitim konularında hızlı ve olumlu değişimler getirebilir. Bu görünümler özellikle hava burçları olan Kova, İkizler ve Terazi için oldukça güçlendirici olabilir. Dolunay uzaklar, seyahatler, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda farkındalık ve kararlara işaret edebilir. Dolunay haritasında kavuşum yapan iki şans yıldızı Venüs ve Jüpiter maddi ve parasal yönden destekleyici görünüyor. Arzuladığımız bir eşya, obje veya mala sahip olabilme şansı getirebilir.

Dolunayın hemen ardından Venüs İkizler burcuna ilerleyerek eğitim, haberleşme ve iletişim alanlarında iş fırsatları getirebilir. İlişkilerde ise daha esnek ve iletişime dayalı birliktelikler öne çıkabilir. Sonrasında Jüpiter’in de bu burca ilerlemesiyle özellikle hava elementinden burçlar olan İkizler, Terazi ve Kova için şanslı olabilecek bir dönem başlıyor. Biraz daha nefes alma, serinkanlı düşünme, akılcı ve mantıklı hareket etme imkânı bulabiliriz.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.