2024’te Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Yeni yılda sizi kökten değiştiren, dönüştüren etkiler başlıyor ve bu değişime artık hazır olduğunuzu derinden hissediyorsunuz.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 29 Aralık 2023
2024’te Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Yeni yılı bir milat olarak takviminize işaretleyebilirsiniz. Düşünsel ve zihinsel dönüşümünüzü geride bıraktınız ve artık kökten değişimi deneyimleme zamanındasınız. Ev ve aileyle ilgili önemli değişimleri tecrübe edeceğiniz yirmi yıllık dönem sarsıcı gelişmelerle 20 Ocak’tan itibaren sizi bekliyor. 25 Mayıs’a kadar her şeyin size karşı olduğunu hissedebilirsiniz ve bunda çok da haksız değilsiniz. Ancak ikili ve bire bir ilişkilerden yana şanslı olduğunuzu ve destek gördüğünüzü de unutmayın. Karşı olan her şey kötü olmak zorunda değil ve iyilerin de tadını çıkarmayı bilmelisiniz. 25 Mayıs’tan sonra ortak işlerde şanslı olabilirsiniz. Bir şirkette çalışıyorsanız destek görebilirsiniz. Ruhsal anlamda kendinizi çok daha rahat ve huzurlu hissedebilirsiniz. Eşinizin işleri gelişebilir ve ondan destek görebilirsiniz. Aşk ve sevdikleriniz konusunda artık daha gerçekçisiniz ve bu konuda kararlılığınızı bu yıl da sürdürebilirsiniz.

2024’te tutulmalar Koç Terazi ekseninde gerçekleşirken 8 Nisan’dan itibaren gündelik yaşamınızı ve iş ortamınızı etkileyen yeni gelişmelere adım atabilirsiniz. 2 Ekim’deki tutulma ise kontrolünüz dışında bazı gelişmelere dikkatini çekebilir ve kendiliğinden kopup giden bir ilişkiye işaret edebilir.

2024’te Aşk ve İlişkiler

Aşk ve sevdikleriniz konusunda artık daha gerçekçi olabilirsiniz ve bu konuda kararlılığınızı sürdürebileceğiniz bir yıl 2024. Aşkı artık siz yönetiyorsunuz ve bu yıl bu duruma çok daha alışabilirsiniz. Ancak ev ve aile konularına o kadar dalabilirsiniz ki aşkı unutacağınız da bir yıl olabilir. Yine de şanslı ve umut verici tarihler var. 11 Mart-5 Nisan ve 29 Nisan-23 Mayıs aşktan yana sizi destekleyen etkiler altındasınız. 25 Mayıs’a kadar ilişki ve ortaklıklardan yana zenginsiniz, karşınızdaki kişilerden yardım alabilirsiniz. Ancak düşmanca tutumlara karşı da dikkatli olmalısınız. Bir ilişkiniz yoksa sürprizler çıkabilir ancak riskleri iyi tartmalısınız.

2024’te İş ve Para

25 Mayıs sonrasında ortak maddi konularda oldukça şanslı olabilirsiniz. Ortak iş ve yatırım fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Sevdiğiniz bir uğraşı işe dönüştürebilirsiniz. 13 Şubat-22 Mart arasında işlerinizi aksatmamaya özen göstermelisiniz. 3 Kasım sonrasında ise hedef ve planlarınız, iş ve kariyeriniz için çok daha fazla çaba ve gayret içinde olmanız gerekebilir. 23 Mayıs-17 Haziran ve 17 Ekim-11 Kasım arasında maddi konularda şanslı olabilirsiniz.

2024’te Sağlık

Yeni yılda Güneş tutulmaları sağlığınızla ilgili önemli adımlar atmanızı sağlayabilir. 8 Nisan’daki tutulmaya yeni bir rutin, alışkanlık ve düzen benimseyebilirsiniz. 2 Ekim’deki tutulmayla ruhsal anlamda kendinizi yenileyebileceğiniz adımlar atabilirsiniz. 30 Nisan-9 Haziran döneminde sağlığınıza daha çok dikkat etmeli ve tedbiri elden bırakmamalısınız.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.