2024’te Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Yeni yıla güçlü bir giriş yapıyorsunuz. Bu gücü iyi yönettiğiniz takdirde başarılı bir yıl sizi bekliyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 29 Aralık 2023
2024’te Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Yeni yıla güçlü bir giriş yapıyorsunuz. Bu gücü iyi yönettiğiniz takdirde başarılı bir yıl sizi bekliyor.

2024’e kadar geçen süreç farkında olsanız da olmasanız da egonuzu güçlendirdiğiniz ve artık kendinizden çok daha emin olduğunuz bir dönemdi. Aşktan yana çok şey öğrendiniz ve kalbinizi artık çok daha iyi anlıyorsunuz. Ne istediğinizin neler beklediğinizin artık çok daha farkındasınız. Bu yeni farkındalıkla artık gündelik yaşamınızı ve rutinlerinizi dönüştürmeniz gereken bir sürece ilerliyorsunuz. 20 Ocak’tan sonra bu süreci deneyimlerken aslında fiziksel ve ruhsal anlamda ne kadar güçlü olabileceğinizi keşfedebilirsiniz.

25 Mayıs sonrasında iş hayatınız ve kariyeriniz açısından sizi oldukça destekleyen etkiler var. Konumunuz ve statünüz yükselirken bu alanda gelen dalgaları çok daha iyi yönetebilirsiniz. Ancak ilişkiler alanında sizi disipline eden yapıcı süreç bu yıl da devam ediyor. Bir yandan ilişkinizi ve ilişkiler dünyanızı inşa ederken diğer yandan kariyerinizdeki fırsatları kaçırmamaya bakmalısınız. Yurt dışı, yabancılar ve uzaklarla ilgili konularda sürpriz fırsatlar 25 Mayıs’a kadar sizi bekliyor olacak. Değişik yerler görebilir, farklı insanlarla tanışabilirsiniz.

2024’te Güneş tutulmaları maddi konuları etkileyen akslarda sizin için. 8 Nisan’daki Güneş tutulmasında ortak işlerde yeni adımlar atabilirsiniz. Yeni bir iş birliği doğabilir. 2 Ekim'deki tutulma ise maddi açıdan yeni bir dönemin başlangıcı olabilir.

2024’te Aşk ve İlişkiler

Yeni yılda aşk adına büyük ve önemli bir sayfayı artık kapatıyorsunuz. Bu alandaki dönüştürücü deneyimlerden güçlü çıktığınız bir yıl sizi bekliyor. Bunun yanında varsa çocuklarınız da artık dönüşmüş durumda, eskisinden çok daha güçlü ve sağlam olabilirler, bu alanda da içiniz rahat olabilir. Artık gündelik rutinlerinize ve çalışmaya odaklanmanız gerekecek. Yeni yıl aşk ve ilişkiler adına güzel fırsatlarla dolu. 23 Ocak-16 Şubat, 11 Mart-5 Nisan, 4-29 Ağustos, 11 Kasım-7 Aralık döneminde aşktan ve ilişkilerden yana şanslarınızı denemelisiniz.

2024’te İş ve Para


25 Mayıs sonrası kariyer açısından yükseleceğiniz bir dönem başlıyor. Sizi destekleyen yöneticileriniz ve otorite konumunda kişiler olabilir, onlardan çok şey öğrenebilirsiniz. Alkış ve ödülleri topluyorsunuz. Plüton yeni yerinde bu yıldan itibaren sizi çalışma ortamınızda ve gündelik uğraşlarınızda zorlayabilir. Zorladığı kadar bu alanda dönüştürücü etkiler de getirebilir. Günlük hayatınıza giren güçlü kişiler olabilir ve onlarla mücadele edebilirsiniz fakat onlardan çok şey de öğrenip tecrübe edeceksiniz. 20 Temmuz-4 Eylül arası hedef ve planlarınız için bu mücadeleyi yükseltebilirsiniz, üstlerinizle ve yönetici ve otorite konumunda kişilerle sürtüşmemeye dikkat etmelisiniz.

2024’te Sağlık

Yeni yılda kendinizi sağlık açısından güçlendirmelisiniz. Gündelik rutinlerinizi, beslenme ve diyet alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Aşk ve sevdikleriniz adına bir savaştan çıkmış gibi olabilirsiniz ve bundan sonra bünyenizi kuvvetlendirmeniz şart olabilir. Merkür Retrolarının olduğu 1-25 Nisan, 5-28 Ağustos ve 25 Kasım-15 Aralık dönemlerinde daha yavaş hareket etmeniz ve akışa güvenmeniz gerekebilir. Özellikle 13 Şubat-22 Mart arasında kendinizi daha iyi korumalısınız. 3 Kasım’dan sonra ise görünmez tehlike ve risklere karşı tedbirli olmalısınız.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.